''נשברתי איתו לרסיסים'': נגה ניר נאמן מספרת על המפגש עם בעל דוכן הפלאפל

כתבת חדשות 13 תיארה בפוסט בפייסבוק את המפגש עם יובל כרמי מאשדוד שהפך לוויראלי ברשת. "הוא לא רוצה תרומות, רק שהמדינה תתמוך בו".

ערוץ 7 , כ"ה בניסן תש"פ

הפוסט המלא של כתבת חדשות 13 נגה ניר נאמן:

כשאתה עובד בחדשות, ויוצא כל יום לשטח, אתה פוגש את כל עם ישראל. לטוב, לרע, לקשה, למשמח, פוגש אנשים שנוגעים לך בלב, שמשאירים חותם.

היום היתה לי זכות , בדרך מקרה להגיע היום לדוכן הפלאפל של יובל כרמי. איש יקר, שלושים שנה עושה פלאפל חם וטרי, מפרנס את משפחתו בכבוד משלם מיסים ביטוח לאומי, מתנדב למילואים (גם היום בגיל 56!!) גאה להיות ישראלי ומחלק חינם פלאפל לחיילים במדים.

אלא שבחודש האחרון יובל כמו רבים במדינה, איבד בבת אחת את פרנסתו. אבל לא את כבודו. הוא לא רוצה תרומות ולא נדבות רק רוצה שמדינת ישראל תתמוך בו עכשיו כמו שמגיע לו. והוא שבור. ואני נשברת לרסיסים ביחד איתו.

יעקב הלפרין שאותו באתי לראיין באשדוד ליד הדוכן של יובל כרמי - הפנה את תשומת ליבי למצוקה שלו. שהיא מצוקה שקורעת את הלב ונותנת בעיטה בבטן. אמיר הצלם תפס גם אותי נשברת בצד. ואני לא ממש לא מתביישת שנשברתי יחד עם יובל. שבכינו ביחד. עליו, על כולם.

המספרים שכולם מדברים עליהם? יובל כרמי הוא הפנים שלהם.

אל תשלחו לו תרומות, אבל הוא ישמח שמדינת ישראל תאפשר כבר טייקאווי תחת המגבלות הכי מחמירות שאפשר- אבל רק ככה הוא יוכל למכור פלאפל. והפלאפל שלו טעים!!!! בדוק.