הראשון שבא בשעת צרה: מנעולן בתל אביב מספר את סודות המקצוע

לא פעם בשעת חירום מי שעומד לצידכם הוא מנעולן במרכז כל הבלגן.

תגיות: תל אביב
תוכן שיווקי , כ"ח בניסן תש"פ

מנעולן
מנעולן
istock

גם מנעולן דואג לרוב לשחרר אתכם או את החפצים שלכם מאחורי דלת נעולה שנכלאתם מאחוריה.

לא פעם בשעת חירום מי שעומד לצידכם הוא מנעולן במרכז כל הבלגן. גילינו מה מנעולן בחולון עובר ביממה ואילו שירותים מוזרים מזמינים ממנעולן בתל אביב.

איזה שירותים מוזרים מזמינים?

נראה כי לרוב מזמינים פריצות סטנדרטיות. רוב ההזמנות הן לפעולות כמו החלפת מנעול או החלפת צילינדר, כל הקשור בפריצת מנעולים כולל מצבי חירום. הזמנה הכי מוזרה שהייתה בעשור האחרון לטענתו הייתה על חתול שנתקע בארון. מעניין.

מנעולן בתל אביב משתף כי יש לא מעט מקרים בלילות. בין אם צעירים שחוזרים בשעות הקטנות של הלילה ולא מוצאים את המפתחות לאוטו או את המפתחות לבית ובין מקרי חירום של פריצות וכדומה הדורשים החלפת מנעולים מיידית.

לעתים מדובר בריבים ואנשים הרוצים לשמור על הרחקת אדם מסוים מהבית שלהם. חלק מלהיות מנעולן מקצועי הוא לאפשר הגעה בשעת חירום.

זהירות: ממה כדאי להיזהר כשמזמינים מנעולן

יש לשים לב שמדובר באיש מקצוע בעל הסמכה. מעבר למקצועית הנדרשת תמיד נשקפת סכנה בנתינת מידע אישי כמו פרטי מגורים ואף מנעול הדלת לאדם אחר. יש לוודא כי מי שאתם מכניסים אל ביתכם או למקום העבודה שלכם או אפילו לרכב שברשותכם הוא אדם אמין ובעל ההסמכה הדרושה ושהוא רשון ומורשה. אין להסס לבקש פרטים מאמתים שכן עדיף להיות בטוחים ולא להתחרט בהמשך הדרך.

מה המנעולן מביא עימו על מנת לבצע פריצה?

אחרי ניסיון כושל שלי ושל עוד טובים רבים אמליץ כי "עשה זאת בעצמך" בכל הקשור לפריצת הדלת אינו רעיון חכם. אם בכל מקרה ברצונכם להחליף את הדלת ובא לכם לשבור אותה ולהוציא אגרסיות זה כבר משהו אחר. אך במידה ואתם משתמשים בנכס הרלוונטי ואתם מנסים להיכנס או לצאת ממנו, עדיף בהחלט לפנות לעזרה כי לרוב הנזק הנגרם מהניסיון לפתור זאת לבד גדול מהנזק הראשוני וכך גם ההוצאות - הזמן והכסף.

מנעולן לרוב מביא עימו מכשור משוכלל ויבחר את הכלים המדויקים לסוג המנעול אותו צריך לפרוץ, להחליף או לתקן. זה יכול להיות מנעול של רכב, אופנוע, בית, כספת וכל דבר העולה על רוחכם שניתן לנעול. בנוסף מנעולנים מקצועיים יביאו איתם מוצרים ברמה גבוהה מחומרים עמידים ואיכותיים כך שהמוצרים החלופיים יתאימו בדיוק ויחזיקו לאורך זמן רב.

איך מוצאים מנעולן בבאר יעקב במרכז ובסביבתה?

לרוב מנעולן בבאר יעקב מומלץ יכול להגיע לכל נקודה באזור המרכז תוך 30 דקות על מנת לסייע לכם בהקדם. לפני התקנת רב בריח או תיקון הדלת, החלפת מנעול וכו' שימו לב שיש לבחור אדם אמין וישר ואין להקל ראש בדבר.

אמינות – כאשר הזמנתי בעבר תיקון דלתות בראשון לציון לא היה קשר בין המחיר שנאמר לי בתחילה לבין זה הדרשו ממני בסוף. מעבר לכך שלעתים ישנם הפתעות במחיר ולפתע צצים דברים שלא סוכמו מראש, דבר היכול לדחוק את הלקוח לפינה ולהעמיד אותו בסיטואציה לא פשוטה, יש גם את מה שהזכרנו בקטע הנ"ל לגבי בטיחות. נזכיר שוב שיש להזמין בעל מקצוע מורשה ומוסמך ולוודא זאת על ידי הרישיון שברשותו!

מנעולן דברן

אין ספק שכיף לפגוש מעבר לאיש מקצוע איכותי אדם נעים שכיף בחברתו. מנעולן מומלץ יהיה כזה בעל יחסי אנוש טובים המשרה תחושת רוגע ונינוחות גם אם התעורר משינה והגיע להזמנת חירום. הדרך להרגיש את המנעולן היא להתקשר.

כיום אנשים נוטים לעשות הזמנות או ליין או בהודעות אך יש חשיבות לשיחה הראשונית והרגשת הצדדים במהלכה. נסו לתקשר יותר דרך שיחות ופחות באופן ממוחשב כך שניתן יהיה לבצע הכרות עוד לפני המפגש עצמו.