הצעה למשחקים ליום העצמאות

ליום העצמאות סידרת משחקים ופאזלים שיעבירו לכם את הזמן בימים של השהייה בבית

קובי פינקלר , כ"ט בניסן תש"פ

רביעיות ירושלים
רביעיות ירושלים
צילום: סטודיו ישרטויס

יושבים בבית וחוגגים את יום העצמאות בעוצר יציאות? הנה לכם פתרון יצירתי, מעניין ומהנה להכיר את ארץ ישראל ונופיה, מבית ישראטוֹיס לקראת יום העצמאות.

'פאזל מפת ישראל - 120 חלקים'

פאזל 120 חלקים בגודל ענק של כ50/70 ס"מ איכותי ומצופה למינציה עם מפה צבעונית ומהודרת של מדינת ישראל.

באמצעות הרכבת הפאזל יכירו הילדים (והמבוגרים) את מפת ישראל, עם שמות הערים והיישובים המופיעים באותיות ברורות ומנוקדות, מדינות שכנות וימים.

בנוסף בפאזל מופיעות תמונות נוף קטנות מערים מרכזיות, ומופיעים בו גם סמלי המדינה, המנון התקווה ומגילת העצמאות. תוצרת כחול לבן

'פאזל ישראל'

פאזל איכותי וצבעוני, המכיל 84 חלקים של מפת ישראל. באמצעות הרכבת הפאזל יכירו הילדים (והמבוגרים) את מפת ישראל, את שמות הערים והיישובים הכתובים באותיות ברורות ומנוקדות, מדינות שכנות וימים. בפאזל מופיעות תמונות נוף קטנות מערים מרכזיות, ומופיעים בו גם סמל המדינה והדגל. המארז כולל פוסטר של מפת ישראל לתלייה וניתן להשיג במהדורה עברית ובמהדורה אנגלית.

'משחק קלפים רביעיות - 'ישראל'

משחק רביעיות קלאסי, העוסק בערים ואתרים בישראל. קלפי המשחק מכילים תמונות מרהיבות של מקומות, נופים ואתרים שונים בישראל. המשחק דו לשוני - עברית-אנגלית. המשחק מכיל 40 קלפים איכותיים וצבעוניים.

'משחק קלפים רביעיות - 'ירושלים'

משחק רביעיות קלאסי, העוסק באתרים בירושלים. באמצעות המשחק יכירו הילדים מקומות ואתרים שונים בעיר ירושלים. המשחק דו לשוני - עברית-אנגלית. המשחק מכיל 40 קלפים איכותיים וצבעוניים.

סדרת 'מיני פאזל - נופי ישראל'

סדרת פאזלים ייחודית בעלת חלקים קטנים במיוחד המתאימה במיוחד לחובבי הפאזלים, לאספנים ולכל מי שמחפש עניין ואתגר.

https://www.isratoys.co.il/

הסדרה כוללת תמונות מנופים ואתרים בישראל, ביניהם תוכלו למצוא את ירושלים, תל אביב, קיסריה, חיפה, הכותל המערבי, מערת המכפלה, מגדל דוד, טבריה, מצדה ועוד.

כל פאזל מגיע באריזת טיובה מיוחדת, קטנה וקומפקטית נוחה לאחסון ונשיאה ומתאימה לשימוש רחב ומגוון. 130 חלקים.

ועכשיו, יבחר כל אחד מה מתאים לו.