מנכ"ל שערי צדק: מובילים בחזרה לשגרה

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ' עופר מרין "שערי צדק חוזר לשגרה ויאפשר את כלל הטיפולים והניתוחים בהתאם להנחיות משרד הבריאות".

ערוץ 7 , ג' באייר תש"פ

פרופ' עופר מרין מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק
פרופ' עופר מרין מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק
צילום: חזקי ברוך

לאחר שבימים האחרונים נסגרו 2 מחלקות לחולי קורונה ולנוכח הירידה במספר המאושפזים, בשערי צדק מחדשים את פעילות המרפאות, המכונים, חדרי ניתוח והפרוצדורות כדי לתת מענה לביקוש ולצרכי המטופלים.

כלל הפעילות תבוצע בהתאם להנחיות משרד הבריאות, תוך שמירה על מרחק, מניעת התקהלות במרפאות ובאזורי המתנה, תשאול ובדיקת חום לכל המבקרים והמטופלים והקפדה על חבישת מסיכות.

בבית החולים מציינים כי בשבוע האחרון ישנה מגמת עלייה בפניות של מטופלים לחדרי המיון ובקשה לקבלת שירותים וטיפולים רפואיים דחופים וכאלו שנדחו זמן רב ובשערי צדק נערכים לתת מענה לפניות אלו.

"חשוב להדגיש כי קיימת הפרדה מלאה ובידוד של מחלקות הקורונה מכל ייתר המחלקות והמכונים ושערי צדק בטוח ומבודד לחלוטין למבקרים ולמטופלים. בנוסף מערך הלידה של שערי צדק מופרד לחלוטין מקיימת אליו כניסה ישירה ומהירה במסלול בטוח ישירות אל מערך הלידה הגדול והמנוסה בארץ", נמסר מבית החולי.

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ' עופר מרין, הוסיף "שערי צדק הוא מוביל דרך. כשם שהובלנו את הקמת מערך הטיפול בחולי קורונה, אנו מובילים כיום את מערך החזרה לשגרה מותאמת ונכונה שתאפשר לציבור לקבל את כלל הטיפולים הרפואיים באופן הבטוח ביותר. מערך המיון, המרפאות, המכונים והלידה בשערי צדק בטוחים ומופרדים לחלוטין ואנו קוראים לציבור להגיע לקבל את כל השירותים הרפואיים שלנו."