מודל ההשקעה חדש: משקיעים בנדל"ן בלי לקנות נדל"ן

הושק מודל השקעה ייחודי בירושלים – למביני עניין. ראיון עם חברת 'פרפקט יזמות בניה והשקעות'.

בשיתוף 'פרפקט יזמות' , י"ח באייר תש"פ

נדל"ן
נדל"ן
istock

פרפקט היא חברה ותיקה העוסקת ביזום וביצוע פרויקטים של נדל"ן בכל רחבי הארץ. החברה מקדמת ובונה עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית ופרויקטים נוספים.

לאחרונה נמדדה החברה בפעם השלישית ברציפות כחברה מובילה במדד להתחדשות עירונית וכן קיבלה את "תו השקיפות" וזאת לאחר בדיקות מעמיקות כי החברה עומדת בתנאים המשקפים ניסיון, מקצועיות וחוזק פיננסי.

כעת, החברה השיקה מודל השקעה ייחודי בנדל"ן. נפגשנו לראיון ולהבנת המודל עם אמיתי גולדשטיין, מנהל ההשקעות, ועם רמ-אל לביא סמנכ"ל פרוייקטים בפרפקט.

רמ-אל לביא מסביר כי בפרוייקט נדל"ן יש שלושה מרכיבים מרכזיים:

תכנון: מרכיב יסודי וחשוב. ככל שהפרויקט יתוכנן ביסודיות ובמקצועיות כך ייחסך הרבה כסף וזמן במהלך הביצוע שלו. וכמובן, המוצר הסופי יהיה איכותי יותר. ביצוע: כמובן לאיכות העבודה וטיב החומרים ישנה השפעה מהותית על הדירה המתקבלת בסוף. פרפקט מבצעת בעצמה את הפרויקטים, בעזרתם של המהנדסים ומנהלי הפרויקטים המנוסים שעובדים בחברה. כך הדירה לא "מופקדת" בידי קבלן משנה חיצוני.

מימון: מימון פרויקטים של נדל"ן ושל התחדשות עירונית בפרט, דורש מקצועיות ומעקב יום-יומי. באופן עקרוני, ניתן לבצע פרוייקט התחדשות עירונית ללא ליווי בנקאי, אך כאשר פרויקט מלווה ע"י בנק זו אינדיקציה מעולה לכך שהפרויקט הוא טוב וריווחי, כיוון שהבנק בדק את הפרוייקט ואת היזמים. בנוסף, הליווי מבטיח שהפרוייקט יגיע לסיומו ולא יתקע בגלל בעיות מימון שונות. כיוון שכך, פרפקט מקדמת את כל הפרוייקטים שלה בעזרת ליווי בנקאי".

תכנון, מימון וביצוע של פרוייקט נדל"ן, המנוהלים תחת קורת גג אחת, מקצועית ובעלת נסיון, הם אסמכתא מצויינת למקצוענות בקידום ובביצוע פרוייקטים של נדל"ן.

אמיתי גולדשטיין מציין את המיוחד במודל השקעה החדש "יתרון ההשקעה במודל שלנו הוא ששלושת המרכיבים - התכנון, הביצוע והמימון, נעשים על ידי אותה חברה. בפרפקט כספי המשקיעים אינם מממנים פרוייקט של יזם חיצוני, אלא הם מושקעים בפרוייקטים של החברה ובאחריותה.

יתרון נוסף משמעותי וייחודי הוא מתן אפשרות השקעה למשקיעים בעלי הון עצמי נמוך יחסית (החל מ 100,000 ש"ח), את ההזדמנות להשקיע בפרויקט נדל"ן וליהנות מתשואות השמורות בדרך כלל למשקיעים גדולים ומאידך לדעת שהכסף של המשקיע נמצא בידיים טובות ומקצועיות, בפרוייקטים בהם התכנון, הביצוע והמימון מנוהלים במקום אחד.

אז איך פונים אליכם? אפשר כאן