קרן טרנר אייל מונתה למנכ"לית משרד האוצר

שר האוצר ישראל כ"ץ החליט למנות את קרן טרנר אייל למנכ"לית המשרד. טרנר היתה מנכ''לית משרד התחבורה ונחשבת למנכ''לית מוערכת.

עדו בן פורת , כ"ו באייר תש"פ

קרן טרנר אייל
קרן טרנר אייל
Photo by Yonatan Sindel/Flash90

שר האוצר ישראל כ"ץ (הליכוד) החליט למנות את קרן טרנר אייל לתפקיד מנכ"לית משרד האוצר.

טרנר כיהנה עד כה בתפקיד מנכ"לית משרד התחבורה תחת השרים ישראל כ''ץ ובצלאל סמוטריץ'. בעבר היא עבדה באגף התקציבים במשרד האוצר.

"אני משוכנע שקרן, שמונתה על ידי גם לתפקיד מנכ"לית משרד התחבורה והיטיבה לבצע את תפקידה - ניחנה בכל הכישורים הנדרשים כדי למלא את התפקיד החשוב והמורכב של מנכ״לית האוצר בתקופה מאתגרת זו", אמר כ''ץ.

טרנר-אייל כיהנה כמנכ"לית משרד התחבורה בתקופתו של כ"ץ במשרד וגם בתקופתו של סמוטריץ'. אייל (41) היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים ותואר שני במינהל עסקים.

''מאחורי המנוע שנקרא ממשלה יש עובדי ציבור מעולים ומסורים", אמר סמוטריץ' בשבוע שעבר. ''למשובחת שבהם קוראים ‎קרן טרנר אייל, מנכ"לית משרד התחבורה התותחית שזכיתי לעבוד לצידה וללמוד ממנה את רזי המשרד''.

סמוטריץ' סיפר: ''קרן אשת מקצוע מעולה, אנושית ומוכשרת ברמות על, מסורה כולה לאזרחים ומורידה לביצוע מקצועי את מדיניות המשרד.

"‏בשם אזרחי ישראל אני מודה לך קרן, על התרומה שלך למדינה. היה תענוג לעבוד איתך. אני בטוח שעוד נפגוש אותך בצמתי עשיה והשפעה מרכזיים. תודה", הוסיף.