ננסי פלוסי ממשיכה לתקוף את טראמפ

לאחר שכינתה אותו "שמן בצורה חולנית" ממשיכה יו"ר בית הנבחרים ננסי פלוסי להטיח עלבונות בנשיא ארה"ב.

ניסן צור , כ"ו באייר תש"פ

ננסי פלוסי
ננסי פלוסי
צילום: רויטרס

נמשכים חילופי המהלומות המילוליות בין הנשיא טראמפ ליו"ר בית הנבחרים ננסי פלוסי.

מספר ימים לאחר שכינתה אותו "שמן בצורה חולנית" וזכתה בתגובה למתקפה מילולית בה כינה אותה הנשיא טראמפ, "אישה חולה עם הרבה בעיות נפשיות", מגיעה התגובה של פלוסי.

"זה כמעט כמו ילד שנכנס הביתה עם בוץ במכנסיים או משהו כזה. הוא נכנס עם צואה על הנעליים שלו וגם לכל מי שעובד איתו יש את הצואה הזו על הנעליים למשך הרבה מאוד זמן", טענה פלוסי.

היא התייחסה לכינוי "שמן בצורה חולנית" בו כינתה את טראמפ בתחילת השבוע, ואמרה כי "הוא כינה בשמות נשים לאורך השנים ואני מרגישה שהוא חושב שמדובר בהומור. אני רק ציטטתי את מה שרופאים אמרו עליו. הייתי עובדתית בלבד, ובדרך מאוד אוהדת קבעתי שאנחנו לא רוצים שהנשיא שלנו ייקח משהו שיכול להיות מסוכן", אמרה פלוסי.

בשיחה עם עיתונאים נשאלה פלוסי על ההאשמות שהפנה טראמפ כלפי מנחה רשת MSNBC, ג'ו סקרבורו, אותו האשים הנשיא כי רצח עובד בקונגרס כאשר שירת בבית הנבחרים. "אתה שואל אותי על מידת הנאותות של מעשיו של נשיא ארצות הברית הזה? הם לא הולמים לחלוטין בכל כך הרבה צורות", אמרה פלוסי.

מאוחר יותר, במהלך מסיבת עיתונאים, נשאלה שוב פלוסי על ההתבטאויות החריפות שלה כלפי הנשיא בימים האחרונים, וענתה "זה לא כל כך חשוב".