"אל תפסיקו לחלום ולהתפלל על הילדים שלכן"

צפו: הרבנית ימימה מזרחי ועינת נתן בראיון מרגש לרשת 13 לקראת המשדר המיוחד הערב (חמישי) של 'פרשה ואשה'

ערוץ 7 , כ"ז באייר תש"פ

הרבנית ימימה מזרחי
הרבנית ימימה מזרחי
צילום: דוד וייל

הרבנית ימימה מזרחי ועינת נתן - מנחת ההורים ומחברת רב המכר 'חיימשלי', התראיינו הבוקר (חמישי) במשותף בתכנית "העולם הבוקר" ברשת 13.

הראיון נערך לקראת לקראת משדר חגיגי ליום ירושלים שישודר הערב בוידאו לייב תחת הכותרת 'מתחברות לירושלים'.

במשדר, יוזמת יקרת פרידמן ו'פרשה ואשה' ובהפקת 'תהל הפקות', יופיעו חנן בן ארי, להקת שלווה, שולי נתן, ריטה, משי קלינשטיין ועינת נתן בערב שכולו תפילה, העצמה וצמיחה נשית למרגלות החומות במגדל דוד.

הערב ישזור את יום ירושלים עם נושא גידול הילדים, לקראת ראש חודש סיון בו נהוג להתפלל את תפילת השל"ה העוסקת בחינוך ילדים.

עוד במהלך הערב יתקיים מעמד תפילה מרגש ולאחריו תראיין הרבנית ימימה את עינת נתן, חברתה הטובה ואושיה בתחום הנחיית הורים, על גידול ילדים בדורנו. לקראת הראיון הנ"ל, התראיינו השתיים הבוקר בתכניתו של אברי גלעד 'העולם הבוקר' ושוחחו על המקום בו נגמר החינוך ומתחילה התפילה על הילדים. על יכולותינו המוגבלות בהורות וחשיבותו של הגורם השלישי – הקב"ה.

'פרשה ואשה' הוא מפעל חייהן המשותף של הרבנית ימימה מזרחי, מרצה אהובה בעלת רבבות תלמידות ברחבי הארץ והעולם שנבחרה כאחת ממאה האנשים המשפיעים ביותר בישראל; ושל יקרת פרידמן, העורכת והמוציאה לאור את שיעוריה הכתובים של הרבנית ב-18 השנים האחרונות, בין השאר. השותפות ביניהן הולידה שבעה ספרים, כולם רבי מכר, ארבעה מהם הגיעו למהדורות זהב (כולל האחרון שיצא לאור בכנס הקודם לפני שנה, 'הזמנה לשמחה').