פרסום ראשון
רשת 'בני עקיבא' תנהל את הישיבה בעלי והאולפנה בשילה

הרשת תרחיב משמעותית את פעילותה בבנימין לאחר שנבחרה במכרז להפעיל את המוסדות התיכוניים. ראש המועצה: "המוסדות יצמחו לתפארת"

ערוץ 7 , ד' בסיון תש"פ

ישראל גנץ
ישראל גנץ
צילום: ליאת מנדל

במכרז המועצה האזורית בנימין נבחרה רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא להפעלת שני מוסדות בבנימין - אולפנת שילה והישיבה התיכונית בעלי שעתידים להצטרף בשנת הלימודים הקרובה אל חמש האולפנות והישיבות שפועלות כבר עתה ברחבי המועצה ומשתייכות לרשת מוסדות בני עקיבא.

ראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ בירך על המהלך. "אני רואה שליחות עליונה בביסוס מוסדות חינוך יציבים ואיתנים ורואה בכך חלק הכרחי מפיתוח היישובים".

"אנו מתפללים ומאמינים כי כניסת הרשת עם המאמץ המשותף של מנהלי המוסדות, נציגי היישובים, ההורים והמועצה, יביאו לפיתוח של המוסדות לתפארת האזור ובנימין ולחינוך ראוי לילדינו", הוסיף גנץ.

מנכ"ל רשת מוסדות בני עקיבא אלחנן גלט, אמר כי "בנימין היא לב ליבה של ההתיישבות ואני שמח להרחיב את פעילות הרשת בישובי המועצה".

"אני מודה למועצת בנימין על האמון שנתנו לנו להפעלת מוסדות החינוך בשילה ועלי ואני בטוח שיחד נפעל להצלחת התלמידים בחיבור לערכי התורה, אהבת הארץ, חינוך מדעי וטכנולוגי לצד חיי שליחות", דברי גלט.