לסייר בבתי הכנסת בצפת מכל מקום בעולם

סיור וירטואלי בעיר צפת,המאפשר לבקר בבית העלמין העתיק, להשתטח על קברי צדיקים ולהנות מהעיר העתיקה הקסומה.

קובי פינקלר , ד' בסיון תש"פ

בית העלמין בצפת
בית העלמין בצפת
צילום: קובי פינקלר

עיריית צפת השיקה אתמול (רביעי) ממשק חדש המאפשר לבקר בבית העלמין העתיק, להשתטח על קברי צדיקים, לבקר במקווה האר"י, לרכוש בגלריות הייחודיות וליהנות מהעיר העתיקה הקסומה בשני אופנים- סיור וירטואלי מכל מקום בעולם או כמדריך טיולים פרטי, ממש בכף היד.

כל כך רוצים לצאת לטייל, צריכים מדריך אבל חוששים מהתקהלות? לעיריית צפת יש פתרון יצירתי במיוחד עבורכם.

במהלך השבועות האחרונים פעלו בעירייה לפיתוח סיור וירטואלי שיעניק חוויה ייחודית מכל מקום בעולם בליבה של העיר העתיקה בצפת.

בזמן שרשויות רבות חשבו כיצד לסייע לעסקים ביימי הקורונה קידם ראש העיר שוקי אוחנה תכנית שתחזיר את התיירים לצפת, כרגע מהסמארטפון בהמשך גם פיזית ותאפשר לתייר הישראלי לקבל סיור מודרך פרטי-בכף ידו.

העיר, מציעה למבקרים בה חוויה ייחודית ברמה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, מזג אוויר נוח כך שגם בתקופת הקיץ בערב תהנו מאקלים נעים וללא כל צורך בשימוש במזגן (מומלץ להביא סוודר), אתרים היסטוריים, אטרקציות לכל המשפחה והתפתחות קולינארית מרשימה ומקוונת.

את הממשק החדש פיתחו בצפת במהירות רבה, חמישה צוותים מקצועיים פעלו במקביל להקמת פלטפורמה וברחבי העיר העתיקה פרוסות נקודות סריקה המאפשרות תחילת מסלול.

כמו כן במהלך הניווט ברחבי העיר העתיקה תחשפו למיידע נרחב על האתרים השונים, בתי הכנסת העתיקים, קברי הצדיקים, המבנים ההיסטוריים וכן על פעילות הגלריות והמסעדות השונות. הגעתם למקום שלא בשעות הפעילות? תוכלו לנווט בתוכו בסיור וירטואלי או תמונת 360.

הסיור וירטואלי מקיף את כל העיר העתיקה בצפת, הסיור הוא מלווה בכתוביות בעברית ובאנגלית ומעניק את כל המיידע אודות המבנים ההיסטוריים והמקומות השונים בצפת. כמו כן, בשדרת הגלריות לדוגמה, בכל הגעה לדלת של גלריה,נפתח מיידע עם הסבר מה ניתן למצוא בגלריה זו וכן קישור לאתר הגלריה/ סיור וירטואלי בתוך הגלריה עצמה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה "אני מזמין את עם ישראל להגיע לצפת וליהנות מהעיר שאין עוד כמוה בעולם".

לכניסה לאתר: https://zefat-online.co.il/