מירי רגב גם נגד הנשיא ריבלין: "נקמן וקטנוני"

לאחר הסערה אתמול בעקבות דבריה נגד יו"ר כחול לבן בני גנץ התבטאות נוספת מתוך הראיון גם נגד נשיא המדינה ראובן ריבלין.

ערוץ 7 , ה' בסיון תש"פ

ראובן ריבלין
ראובן ריבלין
צילום: Flash90

שרת התחבורה מירי רגב עוררה אתמול סערה זאת לאחר שזלזלה ביו"ר כחול לבן ושר הביטחון בני גנץ בריאיון ל"ידיעות אחרונות".

"אני חושבת שהוא לא בשל להיות ראש ממשלה. הוא לא בשל. בוא נראה מה יקרה בשנה וחצי האלה. אם הוא ילמד מהטוב ביותר ויגיע בשל לתפקיד", אמרה. על פי אחד הפרסומים נתניהו נזף ברגב על הדברים.

בראיון שמתפרסם היום משתלחת רגב גם בנשיא המדינה ראובן ריבלין, “אני מצפה מנשיא מדינה לשים בצד את כל האגו ולהתנהג בצורה ממלכתית. לצערי הנשיא ריבלין לא מתנהג בצורה ממלכתית. הוא אדם נקמן.

כל ההתנהלות שלו כלפיי - אפס ממלכתיות. כשהוא אומר לשרת הספורט לא לעמוד לידו בטקס חלוקת גביעים בכדורגל בזמן שירת ההמנון זה אפס ממלכתיות.

למה? כי כשהוא היה מועמד לנשיאות אמרתי לו בצורה עדינה שאם סילבן יתמודד אני אתמוך בסילבן. מאז הוא לא שוכח לי את זה. הוא מתנהג בצורה ילדותית וקטנונית, מעליב אותי ומנסה לפגוע בי. מנסה להעליב אותי בכל אירוע. אם זה לא ללחוץ לי יד באירוע שאני מארגנת כיו”ר ועדת טקסים וסמלים. זה אדם קטנוני וקטן”.

בראיון נשאלה רגב גם על דברים שאמרה עליה בעבר מקורובו של ראש הממשלה, נתן אשל שכינה אותה בהמה, “דיברתי עם נתן, הבנתי שזה לא מה שהוא אמר, זה היה חלק מדברים שהוצאו מהקשרם. הוא גם התנצל. אני מכירה את נתן ואנחנו ביחסים טובים. אני חושבת שלהתייחס בצורה של בהמה ואמירות כאלה, זה לא במקום. הוא אמר לי שהוא בכלל התייחס לשאלה של עיתונאי”.

במהלך הראיון היא נשאלה מדוע הימין לא מצליח לשנות את מערכת המשפט והאשימה את שרת המשפטים לשעבר איילת שקד, "לשרים יש מדיניות. צריך להגיד את האמת - איילת שקד לא טיפלה בזה, אולי כי היא חששה. בכל פעם שמעלים את הסוגיה המשפטית, התקשורת תוקפת ואנשים נבהלים".