השר רפי פרץ:
אף אחד לא מושלם, כולנו טעינו בדרכנו

"אחד מהאתגרים המשמעותיים הוא המשך חיזוק הריבונות הישראלית בכל חלקי הבירה ומימוש האחריות הממשלתית באופן מלא".

חזקי ברוך , ה' בסיון תש"פ

הרב רפי פרץ
הרב רפי פרץ
צילום: דוברות הכנסת - עדינה ולמן

יו"ר הבית היהודי ושר ירושלים ומורשת, הרב רפי פרץ, באגרת לחברות וחברי המפלגה לחג השבועות.

"עם ישראל נמצא אחרי תקופה ארוכה מאוד של פילוג, משבר הקורונה שפקד את ישראל והעולם כולו הביא עימו דבר אחד טוב- היכולות להכניס דברים לפרופורציה ולהבין שבסופו של יום ישנה מטרה מקודשת אחת והיא שמירה על מדינת ישראל ועם ישראל".

"עם ישראל נמצא אחרי תקופה ארוכה מאוד של פילוג, שיסוי וחולאים רבים שהקיפו את כלל החברה מכל גווני האוכלוסייה. אף אחד לא מושלם, כולנו טעינו בדרכנו, כולנו חטאנו בקיטוב ששרר בארץ".

השר התייחס לאתגרים במשרדו החדש, ירושלים ומורשת "אחד מהאתגרים המשמעותיים הוא המשך חיזוק הריבונות הישראלית בכל חלקי הבירה ומימוש האחריות הממשלתית באופן מלא. נמשיך לחזק, לקדם ולעודד ביקורים ואירועים באגן העיר העתיקה ובסביבותיה, נעודד להגעת מבקרים מהארץ ועם חלוף משבר הקורונה, גם מהעולם ליהנות מיופייה וייחודה".

עוד הוסיף, "נדבך ריבוני חשוב, הוא המשך פעולות נחושות להטמעת תכנית הלימודים הישראלית במזרח ירושלים. על מנת לאפשר את השילוב של תלמידי מזרח ירושלים בתעסוקה איכותית ובאקדמיה הישראלית ולקדם את שילובם בחברה ובכלכלה הישראלית".

השר סיים את האגרת בקריאה לפיוס בחברה הישראלית, "ירושלים מהווה מיקרו קוסמוס של החברה הישראלית. יש פה את כל הגוונים של החברה שלנו. האחדות שיש בעיר הזו צריכה וחייבת להשפיע על החברה הישראלית. ירושלים בנויה כעיר שחוברה לה יחדיו – אומרים חז"ל, שעושה ישראל חברים.
בתקווה ובתפילה כי הימים של האחדות והערבות ההדדית שהיו בימי הקורונה, ושהובילו להקמת הממשלה, ימשיכו גם כעת".