נתניהו ייפגש עם ראשי מועצת יש"ע

ראשי הרשויות ביו"ש נפגשים עם שרים וחברי כנסת לשכנעם להתנגד לריבונות הכוללת הכרה במדינה פלסטינית. נתניהו ינסה להסביר את צעדיו.

תגיות: מועצת יש"ע
חזקי ברוך , י' בסיון תש"פ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ייפגש היום (שלישי) עם ראשי מועצת יש״ע ויעדכן אותם בצעדים לקראת החלת ריבונות במסגרת תוכנית המאה ובמחיר שישראל תצטרך לשלם על המהלך.

אתמול השתתפו ראשי רשויות מיו"ש בישיבת סיעת ימינה ודיברו על הסכנות שבתוכנית הנוכחית להחלת ריבונות.

יו''ר מועצת יש''ע דוד אלחייני, אמר "אני מודה מאוד לחברי הכנסת נפתלי בנט ואיילת שקד, שקיבלו אותנו הנה להגיע לישיבת הסיעה לדבר על מתווה טראמפ ועל מהלך הריבונות. אנחנו נמצאים בנקודת זמן חשובה מאוד לא רק להתיישבות אלא לכל מדינת ישראל".

"אני, כראש מועצה שיש לו הרבה מה להפסיד, אומר לא תודה לתוכנית טראמפ ולמדינה פלסטינית וכן לריבונות. יש לנו אחריות ציבורית לא רק ברמה שלנו, אלא על כל מדינת ישראל. לכן באנו לכאן, להציג את הסיכונים ולומר לא ניתן להקים מדינת טרור בלב מדינת ישראל", הוסיף.

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, הוסיף כי "ההתיישבות קוראת לעשיית צדק היסטורי ולקידום החלת ריבונות ישראל ביהודה ושומרון. ההתיישבות לא תקבל סכנות כמו הכנסת יישובים למבולעות ומסירת שטח ליישות ערבית או הקפאה. זו לא סכנה רק לעשרות אלפי תושבים אלא למדינת ישראל כולה".