ראש עיריית בית שמש העניקה תעודת הוקרה לבכיר "מכבי" גידי שץ

ראש מחוז ירושלים והשפלה היוצא במכבי שירותי בריאות, גידי לשץ, נפגש עם הנהלת עיריית בית שמש וראש העיר ד"ר עליזה בלוך.

ערוץ 7 , י"א בסיון תש"פ

מעמד הענקת התעודה
מעמד הענקת התעודה
מכבי שירותי בריאות

ראש מחוז ירושלים והשפלה היוצא במכבי, גידי לשץ, נפגש עם הנהלת עיריית בית שמש וראש העיר ד"ר עליזה בלוך.

הפגישה נערכה כדי לסכם את פעילותה של מכבי בבית שמש בתקופת הקורונה, ואף צוינה כפגישת פרידה מאת ראש המחוז, שיכהן מעתה כמנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים.

במהלך פגישתם הודתה ראש העיר על תרומתה של מכבי לצליחת משבר הקורונה, ועל המענה המקצועי והמסור שהעניקה הקופה לתושבים בתקופה המאתגרת.

ראש העיר בלוך אמרה כי "על אף המגבלות, זכו התושבים, חברי מכבי, לשירות יוצא דופן, מענה רפואי בכל עת ואוזן קשבת בכל עניין". עוד הוסיפה והודתה על פיתוח שירותי הבריאות בעיר, שכלל את פתיחתם של ארבעה מרכזים רפואיים, והצטרפותם של עשרות רופאים מומחים.

כהערכה על פועלו, העניקה ראש העיר תעודת הוקרה לראש המחוז "שהוביל וניהל בשנות כהונתו מערך מקצועי מתקדם לטובת בריאות התושבים". עוד איחלו המשתתפים הצלחה רבה לשץ בתפקידו החדש, בו ימשיך ויקדם שיתופי פעולה רבים לטובת התושבים.

יש לציין כי ע"פ דו"ח הביטוח הלאומי, מכבי הינה קופת החולים היחידה שצמחה בעקביות בחמש השנים האחרונות, ומובילה בשיעור המצטרפים הגבוה ביותר. בשנת 2019 לבדה הצטרפו למכבי 31,713 חברים חדשים (נטו), ובכל חמש השנים האחרונות הצטרפו 112,897. עוד עולה מהדו"ח כי שיעור הנאמנות של החברים אל מכבי הוא הגבוה ביותר - מה שמעיד על שביעות הרצון הרבה של החברים והמצטרפים.