אריאל כהן בסינגל שני: "תבקש תבקש"

השיר שנכתב לפני שנתיים, מקבל חיים, במשמעות מצמררת כמו נכתב בנבואה, והמילים כמו מספרות אחד לאחד, את התהליך של מה שעובר עולם שלם

קוביס , י"ח בסיון תש"פ

תבקש תבקש
תבקש תבקש
עטיפת הסינגל

בשנת 2018 מקליט אריאל כהן, זמר יוצר ירושלמי בתחום המוזיקה היהודית, שיר בשם "תבקש תבקש". אותו השיר מוצא את עצמו גנוז במגירה לכשנתיים, וממתין לצאת לאור. בינתיים, בשנת 2020 תקופת הקורונה מכה בתדהמה עולם שלם, שנכנס ומסתגר בבתים, הרחובות ריקים, ונראה שסוף העולם הגיע.

זה לא סרט הוליוודי, זה החיים שלנו.

השיר מאותה מגירה, מקבל חיים, במשמעות מצמררת כמו נכתב בנבואה, והמילים כמו מספרות אחד לאחד, את התהליך של מה שעובר עולם שלם, הרחובות ריקים, הכמיהה למשהו חדש, הביטחון שמתערער אל מול האמונה, ההתכנסות פנימה, וחיבור אל אמת גבוהה ופנימית יותר, לעצמנו. לבריאה, לבורא.

"עולם לא עוצר, מסתחרר, ממהר, דוהר, הוא בר חלוף בינתיים.."

"אור נרות כבר כבה לי, ידי מושטות לעצמי, הרחובות ריקים ומה זה קורה לי,

מדבר איתך מתקרב לעצמי"

אריאל כהן, זמר יוצר, בתחום המוזיקה של האמונה היהודית. לאחר שהוציא לאור את שירו הראשון "רגעים עולים ויורדים" שצעד חודשיים ברשת גימל, וזכה להשמעות רבות ב88 Fm , במדיה פורסט, בתחנות האיזוריות, ובטלויזיה, מוציא את הסינגל השני שלו, זאת לאחר שהופיע ברחבי העולם בשנים האחרונות, סגר סיבוב הופעות עולמי ברחבי אירופה, בצרפת, בלגיה, אנגליה, שוויץ, ובקרב קהל שבא לשמוע את קולו המיוחד, המחבר שמים וארץ.

שר ומדבר בצרפתית, שר בכ-7 שפות. מנגן, יוצר, הופיע עם התזמורות האנדלוסיות והשתתף כזמר במשלחת עם הזמר בועז מעודה באירוויזיון עם השיר "כאילו כאן" ב2008 בבלגרד, שהגיע למקום ה-9.

בבוקר, לומד אריאל ב"מדרשת זיו" בירושלים, ישיבה לבעלי תשובה, המשלבת לימוד תורה, ומוזיקה גם יחד, מקום בו לומדים טובי האמנים ישי ריבו, אביתר בנאי, אהרן רזאל, דניאל זמיר, ועוד

המשלבים תורה ומוזיקה באופן קצר אחר.