סטודנט שנדבק בקורונה וקיבל ציון 0

זיו, סטודנט שנה ג' ללימודי הנדסה באוניברסיטת אריאל, ביקש מהמרצה שיתחשב בו נוכח המחלה.

ערוץ 7 , כ"ז בסיון תש"פ

סטודנט
סטודנט
צילום: איסטוק

זיו, סטודנט באוניברסיטת אריאל שנדבק בנגיף הקורונה והיה בבידוד, טוען שהאוניברסיטה סירבה להתחשב בו בזמן שבו נאלץ להתנתק בשל הוראות משרד הבריאות והוא קיבל ציון אפס במטלה ללימודים.

"לפני כשבועיים הרגשתי לא טוב, היה לי חום גבוה אבל לא חשבתי בהתחלה שמדובר בקורונה", סיפר זיו בשיחה עם N12 והוסיף: "בתחילת השבוע הרגשתי יותר טוב וחזרתי ללימודים. פתאום שמתי לב שאין לי חוש ריח, קבעתי תור לבדיקת קורונה והיא נמצאה חיובית".

זיו שנדבק בנגיף פיתח תסמינים קשים הסביר למרצה שהוא לא יכול היה לבצע את המטלה בגלל מצבו הרפואי אך לדבריו המרצה החליט שלא להתחשב בו, "זה לא נורא אם תקבל אפס במטלה אחת". זיו ההמום סיפר: "פניתי למדור השירות לסטודנטים ונאמר לי שהפתרון היחיד הוא לגשת למועד הבא - בעוד שנה".

תגובת אוניברסיטת אריאל: "המקרה נבדק וטופל. הסטודנט יוכל להגיש את העבודה באיחור, זאת לפנים משורת הדין היות ומועד הגשתה היה עוד טרם אובחן במחלה. בנוסף לכך סטודנטים בסיכון הונחו להגיש בקשות לאוניברסיטה ובראשית השבוע בקשות אלו יבחנו וינתן פתרון פרטני לכל בקשה בהתאם לצורך. אוניברסיטת אריאל עושה ככל שביכולתה לסייע לכלל הסטודנטים לסיים את מבחני ומטלות הסמסטר בזמן תוך שמירה על רמה אקדמית גבוהה".