יו"ר מועצת יש"ע:
"נתניהו, אל תכנע לטיבי ולגנץ"

ראש מועצת יש"ע דוד אלחייני קרא לנתניהו להחיל ריבונות מיידית: "אנחנו נדאג, בעזרת כל מה שעומד לרשותנו, שלא תקום מדינה פלסטינית".

חזקי ברוך , כ"ט בסיון תש"פ

ראש מועצת יש"ע דוד אלחייני קרא הבוקר (ראשון) לראש הממשלה נתניהו להחיל ריבונות על ההתיישבות ביו"ש באופן מלא, ולא להיכנע לאיומי השמאל.

"אנחנו נמצאים באחד השבועות הקריטיים ביותר להתיישבות. בשבוע הזה כנראה תתקבל ההחלטה להחלת הריבונות. אנחנו אומרים לראש הממשלה: אל תיכנע לטיבי. אל תיכנע לעודה. אל תיכנע לבני גנץ. אל תיכנע לגבי אשכנזי. תעמוד מאחורי ההתחייבות שלך להחיל את הריבונות כבר השבוע", קרא אלחייני בנאומו.

"אנחנו גם אומרים לא להקפאה ולא למדינה פלסטינית. אנחנו נדאג, בעזרת כל מה שעומד לרשותנו, שלא תקום מדינה פלסטינית", הוסיף.

"ראש הממשלה, קח מנהיגות, תפגין אומץ מול כל אלה שמנסים להגיד אחרת. מול כל התירוצים שריבונות תפגע אולי בירדן, אולי בביטחון ואולי בקהילה הבינלאומית. מנהיג אמיתי נמדד בימים האלה. אל תיכנע. תביא את הריבונות. יש לך תמיכה מהציבור ויש לך תמיכה בכנסת. כל החלת ריבונות תעבור ברוב גדול. הגיע הזמן למעשים ולא לדיבורים", דרש יו"ר מועצת יש"ע.

מועצת יש''ע מקיימת הבוקר משמרת תמיכה בריבונות מול משרד ראש הממשלה בזמן ישיבת הממשלה השבועית.

במסגרת המשמרת קוראים ראשי הרשויות לראש הממשלה בנימין נתניהו לעשות ריבונות בדרך הנכונה והטובה למדינה ולהתיישבות, לא להיכנע לאיומי השמאל ולהחיל ריבונות על כל ההתיישבות כפי שהתחייב לפני הבחירות.