מלכי בת ה-18 במונולוג כאוב וטראומתי

"יום לפני שאמא נפטרה בילינו עד השעה שתיים בלילה, דיברנו, בישלנו והיה לנו כ"כ טוב אחת בחברת השנייה" מספרת מלכי (18) בגעגוע.

תוכן שיווקי , ג' בתמוז תש"פ

מלכי פרידמן
מלכי פרידמן
קופת העיר

"יום לפני שאמא נפטרה בילינו עד השעה שתיים בלילה, דיברנו, בישלנו והיה לנו כ"כ טוב אחת בחברת השנייה" מספרת מלכי (18) בגעגוע.

"בבוקר קמתי, נכנסתי לחדר של אמא והבנתי שמשהו נורא קרה, הראש שלה היה על הרצפה, הפנים היו כחולות והיא לא הגיבה לצעקות שלי..."

למונולוג המלא הקליקו כאן>>>

משפחת פרידמן מתגוררת בירושלים ומונה 10 ילדים, האב נחום ואשתו פעשא עבדו כמבשלים בפנימייה של בחורים וכך הצליחו לפרנס את משפחתם בצמצום.

לפני כשנתיים יצאו ההורים וילדיהם לטיול קצר בצפון שנקטע עם התמוטטות פתאומית של האם. היא הובהלה במסוק לבית החולים הדסה עין כרם שם אבחנו הרופאים סוכרת ברמה 2 ופגיעה חלקית בראייה.

מאותו יום הפכו חיי המשפחה לסיוט, כאשר מלכי, הבת היחידה שנותרה בבית נאלצת לטפל באם חולת סכרת ובאב עם רקע רפואי סבוך. מצבה של האם ידע עליות ומורדות כאשר בשנה האחרונה לחייה חל שיפור ניכר, הסוכר התאזן והראייה התייצבה.

כאמור, לפני שלושה חודשים אבדה מלכי את אמה באופן פתאומי בעוד אביה מורדם בבית החולים עקב ניתוח אך בכך לא הסתיים האסון.

לאחר שהתאושש מפטירתה של רעייתו נדבק נחום בנגיף הקורונה ונלחם על כך שלא ירדימו אותו שוב.

עם החלמתו הודיע לבתו הצעירה כי הוא אינו מסוגל לחזור הביתה ועובר להתגורר בבית בתו הנשואה עד להודעה חדשה.

"נשארתי לבד לגמרי ואז הגיע החתן שלי עם משפחה מקסימה שמחבקת אותי ועוזרת לי לעבור את התקופה הקשה, עכשיו אני צריכה לדאוג לעצמי לנדוניה, שמלת כלה וציוד בסיסי לחתונה אבל לא יודעת מאיפה מתחילים.

המשפחה שלי התפרקה לגמרי! אמא נפטרה, אבא עזב את הבית ואין לי ממי לבקש עזרה. אני לא מסוגלת לפשוט יד ומתחננת אליכם מעומק ליבי, אנא תעזרו לי שאוכל להתחתן בכבוד ולבנות עתיד מאושר"

לתרומה הקליקו כאן>>>