מפלגת האיחוד הלאומי ממשיכה במסע הציונות הדתית בכל רחבי הארץ

יו״ר המפלגה בצלאל סמוטריץ׳, ח״כ אופיר סופר ומנכ״ל המפלגה יהודה ולד ביקרו בעכו ובנהריה. המטרה: לבנות מפלגה דתית גדולה ומאוחדת

אורלי הררי , ג' בתמוז תש"פ

פעילי הבית היהודי והאיחוד הלאומי במפגש בטפחות
פעילי הבית היהודי והאיחוד הלאומי במפגש בטפחות
צילום: דוברות

מפלגת האיחוד הלאומי ממשיכה בתהליך החיבור לשטח הציוני-דתי, והגיעה היום (חמישי) לסיור מעמיק בערים עכו ונהריה.

יו״ר המפלגה ח״כ בצלאל סמוטריץ׳, ח״כ אופיר סופר ומנכ״ל המפלגה יהודה ולד ביקרו בשכונות המעורבות בעכו, נפגשו עם התושבים והנציגים המונציפאליים ושמעו על אתגרי החיים העירוניים והצורך לחיזוק ויהוד עכו והגליל.

חברי האיחוד הלאומי אף ביקרו בישיבות ההסדר בעכו ובנהריה ובישיבה התיכונית אביר יעקב בנהריה, במכינה ובגרעין התורני בעכו.

בסיום יום הסיורים והמפגשים נערך כנס אזורי בישוב טפחות שבו השתתפו עשרות נציגים מונציפאלים ואישי ציבור של הציונות הדתית בצפון.

חברי הכנסת סמוטריץ׳ וסופר התחייבו להמשיך לפעול בכנסת לטובת אנשי הגליל, להיות אוזן קשבת לתושבים ולפעול לשגשוגה ולפיתוחה- בדגש על חיזוק מוסדות הציונות הדתית.

סיור זה הוא חלק מסדרת סיורי שטח שעורכים באיחוד הלאומי בתקופה האחרונה בכל רחבי הארץ תוך מפגשי שיח והקשבה עם מאות תושבים, נציגים מונציפאלים, מנהלי מוסדות וארגונים בציונות הדתית במטרה לבנות מפלגה ציונית דתית גדולה ומאוחדת.

צילום: האיחוד הלאומי

יו״ר האיחוד הלאומי, ח״כ סמוטריץ׳: ״כחלק מהמסע שלנו למוקדי העשיה של הציונית הדתית הגענו היום לגליל המערבי. מפעים בכל פעם מחדש לראות את מסירות הנפש של בני ובנות הציונות הדתית. גם היום באנו בעיקר לשמוע על האתגרים ברמה המקומית ועל המחשבות והרעיונות ברמה הציבורית. נמשיך לפגוש את המפעלים והאנשים המופלאים של הציבור שלנו".

ח״כ אופיר סופר סיפר ״עשינו היום סיור שטח חשוב מאוד שעסק בנקודות חשובות מאוד כמו דיור ותעסוקה וכמו כן עסקנו לא מעט בדרכים להגברה וחיזוק של מוסדות החינוך שיעניקו תורה ומסורת לילדי ישראל. בסיור חזר המסר מהציבור על הצורך במפלגת ציונית דתית מאוחדת וגדולה שתהווה בית ודרך שיהיה ניתן להתגאות בהם ולהתחבר אליהם. לשם כך אני וחבריי התחייבנו ולכך אנחנו פועלים״.

מנכ"ל המפלגה יהודה ולד סיכם: "הציונות הדתית מרימה דגלים רבים בחברה הישראלית. אנו נפגשים עם האנשים המדהימים בכל רחבי הארץ במטרה לחבר מחדש את כולם, ולהדליק את האש בעיניים ובלבבות".

להדליק את האש בעיניים ובלבבות
צילום: דוברות האיחוד הלאומי