שי ברדה יאמן את בית"ר ירושלים?

מקורבים לראשי המועדון דוחפים למינויו של אחד ממאמני מכבי נתניה למאמן הקבוצה. עם זאת השלמת המהלך תלויה במספר גורמים.

ערוץ 7 , ז' בתמוז תש"פ

שחקני בית"ר ירושלים
שחקני בית"ר ירושלים
צילום: באדיבות דוברות בית"ר ירושלים

מקורבים לראשי בית"ר ירושלים דוחפים למינויו של שי ברדה לתפקיד מאמן הקבוצה בעונה הבאה, כך דווח הבוקר (שני) בעיתון "ישראל היום".

אותם מקורבים סבורים כי ברדה הוא האיש המתאים להוביל את הקבוצה מבחינה מקצועית בעונה שבה התקציב הולך להצטמצם משמעותית.

כדי שברדה אכן ימונה לתפקיד מאמן בית"ר ירושלים צריכים להתרחש מספר דברים. הדבר הראשון הוא שהמאמן יעזוב את מכבי נתניה, שם לא מעוניינים להמשיך לשלם משכורת לו וגם לסלובודן דראפיץ', משום שיש לו חוזה. הדבר הנוסף הוא שהמועדון יגיע לסיכום עם רוני לוי לגבי עזיבה, משום שחוזהו מתחדש אוטומטית כאשר הקבוצה תגיע לאירופה, והיא בדרך הבטוחה להשיג את המקום השלישי עם פער 6 נקודות מב"ש כשבקופה נותרו 9 נקודות.

בתקופה האחרונה שמם של דראפיץ' וברדה הוזכרו כמועמדים אפשריים לחזור לאמן את הקבוצה אותה אימנו בעונה 15-16, אך כאמור, כעת מסתבר כי דווקא לברדה יש סיכוי גבוה יותר לאמן את הקבוצה. בעבר הלא רחוק היו לברדה מספר הצעות לאמן קבוצות בליגת העל - מהפועל ת"א, בני יהודה והפועל חדרה, אבל בזמנו הוא סרב לאותן הצעות, אבל כעת הסיפור קצת שונה מבחינתו.

כמובן שמהלך כזה יהיה מותנה גם באישורו של המנהל המקצועי, יוסי בניון, שחתום לעונה הבאה, אך טרם הודיע באופן סופי האם הוא ממשיך כרגיל בתפקידו וכנראה יעשה זאת רק אחרי שהקבוצה תבטיח את מקומה באירופה באופן סופי.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il