חליתי בקורונה, לא נושם

שדרן הרדיו החרדי עמי מימון נדבק בנגיף: ״משתעל כמו כלב. חום גבוה. כאבים כל הגוף. כמו שתיקח חבל ותחנוק אותי קבוע. תפסיקו לזלזל".

ערוץ 7 , ט' בתמוז תש"פ

אילוסטרציה
אילוסטרציה
iStock

עמי מימון, שדר ותיק ברדיו 'קול ברמה', נדבק בנגיף הקורונה וסיפר התסמינים הקשים המלווים את המחלה.

מימון שלח הודעה לקבוצת וואטסאפ של מוזיקאים לאחר שנכתבו בה מילות זלזול בנגיף. "אני כבר 11 יום זוועת עולם. לא נושם. משתעל כמו כלב. חום גבוה. כאבים כל הגוף. כמו שתיקח חבל ותחנוק אותי קבוע. מי שמבלבל את המוח שילך לישון. ואני עדין במיטה. תפסיקו לזלזל".

"אין יום אין לילה. אין תנוחה. לעמוד, לשבת, לקום, לשכב, אין.  כל האמיצים למיניהם, אני הקטן אומר: ׳היזהרו בדבריכם׳״, ביקש.

בשיחה עם אתר 'כיכר השבת' הוסיף מימון, "אני לא משדר כבר שבוע ברדיו עקב המצב הרפואי, מקווה לחזור לשדר בקרוב מהבית. אנשים צריכים להבין שזה לא צחוק,  יש קורונה! תפסיקו לקרוא לזה 'שקר', תשמרו על עצמכם אני חולה בקורונה וסובל ויודע מה אני אומר".

"צריך להישמר מאוד ולשמור על הסביבה. אם היו אומרים לך שאתה צריך ללכת להזיק לחבר שלך, האם היית עושה את זה? אנשים חושבים שזה צחוק".

"לא יודעים ממי נדבקתי בכלל ומתי נדבקתי. שמרתי כל הזמן ללכת עם מסיכות, וגם אחרי שפתחו את בתי הכנסת המשכתי להתפלל בחצר של הבניין, תוך שמירת מרחק. עד כדי נזהרתי ובכל זאת נדבקתי. זה לא צחוק".

שדר הרדיו הפופולרי ביקש להתפלל לרפואתו השלימה של עמוס בן אידה.