הערב ב'משקיעים שעה': 10 הכללים לזיהוי השקעה נכונה

פרויקט התוכן 'משקיעים שעה' ממשיך, הערב: דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות, בסקירה מקיפה על הסימנים לזיהוי השקעה טובה מול השקעה גרועה

בשיתוף 'קרתא' , ט' בתמוז תש"פ | עודכן: 20:42

השקעה חכמה בנדל"ן
השקעה חכמה בנדל"ן
istock

קרתא השקעות בשיתוף ערוץ 7, ממשיכים בסדרת הרצאות הידע הפיננסי – "משקיעים שעה". בכל שבוע ביום רביעי, בשעה 21:00, מתקיימת הרצאת זום בהשתתפות מיטב מומחי הכלכלה והשקעות הנדל"ן. עדיין לא הצטרפתם? זה הזמן להירשם.

הערב יתקיים השיעור החמישי בסדרה. השיעור יועבר ע"י דביר דמרי, שיסקור את עולם השקעות הנדל"ן ויחשוף את עשרת הדברים שיש לבדוק לפני כל השקעה כזו. במהלך ההרצאה יענה דמרי על שאלות המשתתפים.

דביר דמרי הינו מנכ"ל ושותף בחברת קרתא השקעות אשר מלווה משפחות לעצמאות כלכלית באמצעות השקעות נדל"ן משתלמות.

"מאז הקורונה קיבלנו מאות שאלות ובקשות להדרכה איך להתנהג כלכלית", מסביר דביר "החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, ולייצר תכנים ברורים ופשוטים בשיתוף טובי המומחים. ההרצאות מוגשות כשירות לציבור, ללא עלות. בנוסף, יש משפחות רבות, שבגלל התנהלות כלכלית לא נכונה, לא מצליחות לשמור כסף בצד. אנחנו מעוניינים לתת להם מידע חשוב על כלכלה נבונה ובכך לאשר להם ליצור לעצמם עתיד כלכלי טוב יותר".

ההרצאות עוסקות בכל נושאי כלכלת המשפחה ומועברות על ידי בעלים ומנהלים בכירים של חברות גדולות בשלל תחומים, בין המרצים: ד"ר רענן קופ, שותף מייסד בפירמת רו"ח BDSK. רו"ח תמר מיכלסון, יועצת לניהול כלכלי בארגון מקימי, ועוד.

לקבלת קישור הכניסה להרצאה וגישה להקלטה - הירשמו כאן (ללא עלות).

דביר דימרי, קרתא השקעות
צילום: ערוץ 7