"לפני שבוע הייתי בחתונה שלך, היום בהלוויה שלך"

במשפחת חזן מתקשים לעכל את האסון הגדול: מותו של שמואל חזן שהתחתן רק לפני שבוע ונהרג בתאונה בדרום.

ערוץ 7 , י"א בתמוז תש"פ

זירת התאונה
זירת התאונה
צילום: מד"א

אבל כבד בבית משפחת חזן בירושלים, לאחר שבנה שמואל חזן ז"ל נהרג השבוע בתאונת דרכים קשה שאירעה בין רכב פרטי לאוטובוס בכביש 40 סמוך לישוב שיטים.

שמואל ז''ל נישא לפני ימים אחדים. אביו הוא מראשי ישיבת ראשית וחותנו הוא ירון לוי מתנועת ש”ס, חבר המועצה לשעבר ומנהל המקוואות במועצה הדתית בעיר בית שמש.

בשבוע שעבר נערך "שבע ברכות" של הזוג הטרי ובו נכחו בין היתר ח”כ משה אבוטבול ומנכ”ל תנועת ש”ס.

על פי החשד הראשוני עולה כי מדובר בתאונה חזיתית כתוצאה של סטייה מנתיב של אחד מכלי הרכב מסיבה שאינה ברורה.

אלדד רוזן, חובש באיחוד הצלה, סיפר: “מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואוטובוס. למרבה הצער נקבע מותו של נהג הרכב עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ גופתו. כמו כן בסיוע צוותי רפואה של צה"ל הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשמונה נפגעים קל ששהו באוטובוס שמעורב בתאונה”.

מדוברות כבאות והצלה באילת נמסר כי "צוותי הכיבוי אשר הגיעו למקום הבחינו בתאונת דרכים בין רכב פרטי לאוטובוס וכי במקום ישנם שני לכודים. לוחמי האש פעלו לחילוץ לכוד אחד מהרכב הפרטי ללא רוח חיים, כמו כן פעלו לחילוץ לכוד אחד מהאוטובוס במצב בינוני, לפי גורמי רפואה. לפני הגעת כוחות הכיבוי פונו מספר נפגעים נוספים על ידי צוותי רפואה של מד"א וצה"ל. בנוסף, בוצעו על ידי לוחמי האש פעולות לייצוב כלי הרכב ולניתוק מקורות אנרגיה על מנת לשלול סכנה במקום".

תמונה