מאמן מכבי תל אביב בכדורגל עוזב

ולדימיר איביץ' יסיים את תפקידו כמאמן מכבי תל אביב לאחר משחקה האחרון של הקבוצה, שלמעשה כבר זכתה באליפות.

ניצן קידר , י"ד בתמוז תש"פ

ולדימיר איביץ'
ולדימיר איביץ'
צילום: באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א

מאמן מכבי תל אביב בשתי העונות האחרונות, ולדימיר איביץ', יסיים את תפקידו במועדון בתום שנתיים בהם אימן את הקבוצה.

המאמן הסרבי הוביל את הצבוהים לזכייה בשני תארי אליפות רצופים ולזכייה בגביע הטוטו.

הבעלים של מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר אמר: "ולדימיר איביץ' הצטרף למכבי תל אביב כמאמן צעיר ומבטיח והוא עוזב את המועדון כמאמן מעוטר ומצליח. במהלך השנתיים שלו במועדון, ולאדה, הפגין הרבה מהדברים שמכבי מעריכה – עבודה קשה, מקצוענות, כבוד לזולת ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים; ערכים אותם ניתן היה לראות מדי שבוע. עונת 2019/20 היתה קשה במיוחד מבחינת כדורגל ובכלל ואני מעריך את רצונו של ולאדה לקחת פרק זמן לבחון את האפשרויות העתידיות העומדות בפניו ובפני משפחתו. כולנו מאחלים ל-ולאדה את מיטב האיחולים לעתיד".

איביץ' הוסיף, "אחרי שנתיים נהדרות שהיו לנו פה בישראל ברצוני להודות לבעלים, מיץ' גולדהאר, לכל אנשי המועדון, לשחקנים שעבדו קשה מאוד איתי בשנתיים אלו ולאוהדי מכבי שתמכו בנו ודחפו אותנו להשיג את המטרות שלנו. לקחתי החלטה לקחת הפסקה במטרה לשקול את הצעדים הבאים בקריירת האימון שלי. קשה לי מאוד למצוא את המילים לתאר את רגשותיי לאחר תקופה כה מוצלחת ושנתיים מדהימות שהיו לי ולמשפחתי. אנו רוצים להודות לכולם וננצור את הרגעים שהיו לנו במכבי בזיכרוננו ובלבנו לעד".

בעונתו הראשונה, זכה איביץ' באליפות המוקדמת ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי ובפער של 31 נקודות מהמקום השני כשבסגל מספר רב של שחקני בית.

העונה, זכה איביץ' בתואר האליפות שנה שנייה ברציפות ובהפרש דו ספרתי מהמקום השני, בנוסף למאזן הגנתי יוצא דופן של 8 שערי חובה ב-35 משחקים בהם לא הפסיד.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il