הפרסומאי אילן שילוח השתלח, הח"כים החרדים זועמים: ''אין לך בושה?''

הפרסומאי אילן שילוח המכהן כיו"ר מקאן השתלח: "ליצמן דאג ליבוא אישי של עוד 17,000 חרדים מברוקלין עם סיכון גבוה לקורונה בלי בידוד"

מיכל לוי , ז' באב תש"פ

ח"כ אוריאל בוסו
ח"כ אוריאל בוסו
צילום: חזקי ברוך

הפרסומאי ויו"ר מקאן אילן שילוח טען הבוקר (ג') כי ראש הממשלה נכשל בטיפול במשבר הקורונה במגזר החרדי ועקץ את שר השיכון יעקב ליצמן.

"אט אט מיקוד הקורונה חוזר לערים החרדיות: ירושלים, בני ברק, מודיעין עלית, פ״ת, אשדוד לכן ליצמן דאג ליבוא אישי של עוד 17,000 חרדים מברוקלין עם סיכון גבוה לקורונה בלי בידוד", כתב בדף הטוויטר שלו.

עוד כתב כי "בגלל הגידול המשמעותי בחולי קורנה במרכזים החרדים שוב אישר ביבי אדלשטין לליצמן ודרעי להגדיל מספר מתפללים באיזור סגור. סך הכל פועלים הגיונית ועניינית ללא שום לחץ פוליטי. הטיפול של ביבי במשבר קורונה במגזר החרדי היא כישלון שכולו נובע מלחצים פוליטיים".

חברי הכנסת החרדיים לא נותרו חייבים. ח"כ אוריאל בוסו מש"ס הגיב ואמר כי "אולי הגיע הזמן אחת ולתמיד שתעשה בדיקה בחברת הפרסום אצלך, שמוחזקת לא מעט מכספי החברה החרדית, מי הם הלקוחות החרדים ותבקש להפסיק איתם את ההתקשרות מחשש להידבקות בנגיף, להם אני ממליץ לעשות את זה בלי שום קשר מחשש להידבקות בנגיף השנאה וההסתה".

יו"ר ועדת חוקה ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) הזכיר לשילוח שלאורך השנים התפרנס מהציבור החרדי. "ידעת להתפרנס מצוין מהציבור החרדי וגם היום לא תהסס לעשות זאת. אנחנו גאים במשפחות ברוכות הילדים והמאבק החשוב של הרב גפני היום בוועדת הכספים על המענקים לילדים הוא התשובה להסתה, כל נפש היא נפש".

ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס) הגיב אף הוא ואמר: "אילן שילוח אין לך באמת בושה? האיש שחברת הפרסום שלו עשתה הרבה כסף מהמגזר החרדי, מרשה לעצמו לפעור את פיו כנגד המגזר החרדי, בצורה מזלזלת וכה פוגענית ,שילוח, תחזור בך קרא מלכיאלי - הגיע הזמן לתג מחיר. מי שמדבר בצורה נפשעת כנגד מחולל המהפכה הרב אריה דרעי וכנגד המגזר החרדי, לא יכול לעבוד ולהתפרנס מהמגזר החרדי".