החיילים יקבלו תלוש משכורת באינטרנט

, ו' בטבת תשס"ד | עודכן: 22:26

מינהל התשלומים של צה"ל (מת"ש) בשיתוף מרכז מיכון כוח אדם (ממכ"א) השיקו אתר אינטרנט חדש במטרה לשרת את המשרתים בצה"ל בכל הקשור לשכרם ולזכויותיהם הכספיות.

לקוחות האתר הינם כל מי שמשרתים היום בצה"ל, חיילים בשרות חובה, אנשי קבע, מילואים ואזרחים עובדי צה"ל וכן גימלאי שרות הקבע.

כתבנו חגי הוברמן מציין כי באמצעות האתר יוכל כל חייל לצפות בתלוש המשכורת שלו, להדפיס אותו בבית, ולקבל הסבר מעמיק על כל אחד מרכיבי השכר. בנוסף ניתן להבין את כל חישובי המס והחיסכון המבוצעים בשכר וכן לקבל טפסים הנמצאים בשימוש בצבא ובמס הכנסה.

אל"מ איתי ויצמן, ראש מנהל התשלומים, אשר הוביל את פיתוח האתר, אמר כי "מאחר והמידע הנמצא באתר הינו אישי ורגיש בהיבט של הגנה על הפרטיות, יצרנו תהליך הרשמה, הזדהות ואבטחה על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר, על מנת להבטיח לחיילים שמירה על פרטיותם".

תהליך ההרשמה לאתר הינו קצר ויעיל ובעקבותיו נשלחת לביתו של החייל סיסמא אישית המאפשרת לו לגלוש באתר ולצפות בתלוש השכר שלו.

בנוסף לאמור לעייל יכול כל חייל לפנות באמצעות האתר למוקד שרות הלקוחות של מת"ש ולקבל תוך שעות ספורות תשובה לכל שאלה בנושאי שכר, זכויות וכספים. עם זאת, צה"ל ימשיך להדפיס את תלושי השכר ולחלקם לחיילים במקביל להעלאתם באתר.

http://www.aka.idf.il/MATASH: כתובת האתר

(פ.ק.)