}

ישיבה תיכונית לחינוך תורני סביבתי אורט נצרת עילית


ישיבה תיכונית לחינוך תורני סביבתי אורט נצרת עילית

רשת: אורט

איזור: צפון

ראש המוסד: הרב חגי שיל"ת

טלפון: 04-6455727

פקס: 077-4702724

אתר: לחץ כאן

דוא"ל: ytni100@gmail.com

ישוב: יקינטון 7 הר יונה נצרת עילית


צור קשר עם המוסד

"אין אדם למד אלא במקום שליבו חפץ" (ע"ז, יט) בישיבה אנו עמלים על שיחות אישיות וליווי לכל תלמיד לחזק את הרצון, למקד מטרות אישיות על פי ההכרות של התלמיד עם עצמו וכוחותיו. מתוך כך, תלמיד מבין ומפתח את הרצון ללמידה, אוהב ללמוד ומשיג תוצאות טובות יותר, ומצוינות אישית בכל התחומים. הישיבה מעודדת תלמידים ללימוד עצמי מונחה לפי תחומי עניין במגוון נושאים תורניים וכלליים. כחלק מתוכנית הלימודים או במקביל אליה.

המגמות בישיבה

המגמות בישיבה מותאמות לדרך החינוכית - ביולוגיה, היסטוריה מורחב. מתמטיקה ואנגלית ברמה של 3-5 יחידות לימוד.

לימודים

בדורנו אנו מתמודדים מול התפתחות טכנולוגית מבורכת ומאתגרת, אנו צריכים להעצים את המידות הטובות כך שנהיה מחוברים אל הטוב והישר שנבראנו עימו. בישיבה מתקיימים סיורים לימודיים חודשיים הקשורים לנושאים המדעיים ולעבודת המידות. בנוסף, מתקיימות שתי סדנאות שטח לימודיות בנושאים כלליים כגון: המדבר והענווה, תורה ומדע, חברה מתוקנת ועוד.

אהבת תורה

הישיבה מכוונת את תלמידיה לאהבת תורה. עם ההתפתחות הטבעית של הנער אנו צריכים לתת לו עולם שלם ומסודר של אמונה ותורה. הרגשת הנעימות בלימוד באה מתוך תחושת שייכות והכרות עם מקצועות התורה. תוכנית הלימודים היומית כוללת שיעור אמונה יומי, סדר "יומיות": שמו"ת, משנה, הלכה, תנ"ך וגמרא בקיאות. וכך יקבל הרגלים ללימוד יומי לכל חייו. לישיבה מגיעים תלמידים מכל הארץ.

להרשמה ליום היכרות לחצו כאן 

עקבו אחרינו בפייסבוק!חיפוש מוסד

סוג מוסד
אזור בארץ
טקסט חופשי

יומן ארועים

ראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
בחר תאריך לקבלת פירוט ארועים: