סקר מיוחד שנערך עבור "מעריב" על ידי מנחם לזר - מנהל פאנלס פוליטיקס, בעקבות פרישתה של ח"כ עידית סילמן (ימינה) מהקואליציה, מלמד כי לו היו מתקיימות היום בחירות לכנסת ה־25, המערכת הפוליטית הייתה נקלעת שוב למבוי סתום, ללא הכרעה בין הגושים, למרות התחזקות משמעותית של הליכוד.

מפלגת הליכוד בראשות בנימין נתניהו מגדילה את כוחה וזוכה בסקר ל־37 מנדטים לעומת 30 כיום. גם הציונות הדתית מגדילה את כוחה מ־6 מנדטים כיום ל־9 בסקר. לעומת זאת ש"ס מאבדת 2 מנדטים ומקבלת בסקר 7, בעוד יהדות התורה שומרת על כוחה עם 7 מנדטים.

בגוש הנגדי, יש עתיד בראשות יאיר לפיד עולה במנדט לעומת הכנסת הנוכחית ומקבלת בסקר 18 מנדטים. לעומת זאת כחול לבן בראשות בני גנץ יורדת מ־8 ל־7 מנדטים, ימינה בראשות בנט מאבדת שני מנדטים ומקבלת בסקר 5 בלבד, בדיוק כמו ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן עם 5 מנדטים, שאף הוא מאבד 2 מנדטים מכוחו.

העבודה בראשות מרב מיכאלי יורדת בסקר מ־7 ל־6 מנדטים, מרצ בראשות ניצן הורוביץ יורדת מ־6 ל־5, תקווה חדשה בראשות גדעון סער יורדת מ־6 ל־4, בעוד הרשימה המשותפת, 6 מנדטים, ורע"ם, בראשות מנסור עבאס עם 4 מנדטים, שומרות על כוחן.