שרשור חדש
כ"ב באייר תשע"ט 21:34

כולנו רוצים להנות משימוש מועיל ובטוח בערוץ. רוב המשתמשים בערוץ הם אנשים טובים עם כוונות טובות, עם זאת יש לזכור שכמו בכל מקום גם כאן קיימים אנשים העלולים לפגוע ולנצל את תמימותם של אחרים. על מנת שהשימוש אכן יהיה בטוח אנחנו ממליצים:

1. שימו לב עם מי אתם מדברים, לא לכל מי שפונה אליכם חייבים להגיב. גם אם התחלתם לדבר עם מישהו ובאיזשהו שלב אתם מרגישים שלא נוח לכם להמשיך בשיחה מכל סיבה שהיא - אל תהססו להפסיק את השיחה ואף לחסום.
  2. הימנעו מדיבור על נושאים שהצנעה יפה להם, בפרט בשיחה עם בן המין השני. לעולם אל תדברו על נושא שלא נוח לכם לדבר עליו, אם מישהו לוחץ עליכם לעשות זאת חסמו אותו מיד.
  3. אל תשלחו תמונות שלכם למשתמשים אחרים, בטח שלא בעקבות הפעלת לחץ מצידם. אל תשתפו פרטים מזהים ו/או פרטי התקשרות אישיים (מספר טלפון, מייל וכדו') עם מי שאתם לא מכירים ולא ברורה לכם הכוונה שלו.
  4. בכל מקרה של דיבור או העלאת תכנים בעל אופי מיני ללא הסכמה מפורשת מראש מצידכם, או שידול והפעלת לחץ לקיום דיבור כזה בין אם בשיחה אישית בערוץ ובין אם ע''י מעבר לפלטפורמה מקבילה (מייל, וואטסאפ וכדו'), או הפעלת לחץ לקבלת תמונות ופרטים אישיים – חיסמו את אותו הניק ודווחו עליו במסר לאחד מהאחראים לקבלת תלונות על הטרדות או במייל  divuah.a7@gmail.com. האחראים: @אלעד,@+mp8 ו@ענבל. כמו כן, בשיחות האישיות ישנה אפשרות לדווח על השיחה. הדיווחים ייבדקו ברגישות ובדיסקרטיות.

בברכת שימוש מועיל ובטוח, מנהלי הפורומים.

ב' באלול תשע"ו 10:46
עבר עריכה על ידי Admin בתאריך כ"ב בסיון תשע"ט 11:47
עבר עריכה על ידי Admin בתאריך כ"ב בסיון תשע"ט 11:46

אם אתם רואים שרשורים שכדאי לנעוץ נשמח שתודיעו לנו !

1599588588 מוקד עבודה עברית מומלץ למציאת בעלי מקצוע אמינים,עם חוות דעת של לקוחות.

**אורחת בפורום!!** - דירה נאה
רעיונות איך לעצב קראוון? - דירה נאה

חישוב כמות צבע לקיר: היי!! אולי אתם יודעים? - דירה נאה

כמה דליי צבע נדרשים לסיוד קרוואן שלם? - דירה נאה

ישר ולעניין - תהליך תכנון וביצוע ממסד עד טפחות (הקדמה) - דירה נאה

י' אייר 17:53

עין טובה. המתכון לחיים מאושרים חושף שינייםחושף שינייםחושף שיניים

כנסו לכרטיס אישי שלי ותראו את המבחר שלי מהפורום

י' אייר 18:42
י"א אייר 00:01
לפעמים זה שווה את זה, מגיע נקי בשקית ואקום, ישר שמנו בארון לחורף הבא 🙂
י"א אייר 00:06
טוב כי הן אצלנו בשימוש כמעט כל השנה.

ובכללי אנחנו יותר עם שמיכות פליז.
כי הן נעימות יותר מאשר האקרילן.

כביסה של 60 מעלות
מייבש.
ויוצאות רכות וריחניות

י"א אייר 04:11
כדאי להסתכל על הוראות הכביסה כשקונים..
תבדוק עכשיו, אולי עוד אפשר לקרוא משהו בפתק.

השמיכה עם ההדפס האדום נראית לי כמו שמיכת צמר עתיקה מהסוג המכונה "שמיכות קוץ" ואותה יש לתת לגמ"ח ולקנות משהו כביס תחתיה..
י"ב אייר 12:46
60 מעלות 800 סלד.
השמיכה האדומה צהובה יצאה בסדר גמור
הסמיכה הכחולה בז' דווקא היא יצאה בנזק אבל קל מאוד (נהרסו התפרים לאורכה בצורות מעוין שרק עכשיו שמתי לב אליהן כלומר הם לא ממש חשובות...)

עין טובה. המתכון לחיים מאושרים חושף שינייםחושף שינייםחושף שיניים

כנסו לכרטיס אישי שלי ותראו את המבחר שלי מהפורום

ט"ו אדר א 01:28
מניסיונכם, בבקשה עצות והמלצות של עשה/אל תעשה ועוד דברים שכדאי שנדע לפני שאנחנו משכירים את הדירה שלנו-חדשה דנדשה, (בשלב זה לא נעבור אליה).
ט"ו אדר א 23:19
זוג מבוגר.
אחרי שהילדים סיימו להיות מתבגרים/יצאו מהבית
ישמר טוב יותר
ב' ניסן 18:29

זה לא בטוח

י"א אייר 12:03
פרסומת
ז' ניסן 14:38
ח' ניסן 21:18
אני חושבת שצריך להשרות את הכתם באקונומיקה. היה לי עם כתם יין ברצפה.
איך אפשר להשרות על הקיר🤔? אולי לתלות איכשהו סמרטוט ספוג באקונומיקה?
ח' ניסן 22:16
י"א ניסן 08:33
זה הרבה יותר חזק מאקונומיקה.
הלבין לי כתמי שוקו על קיר צבוע בצבע אקרילי רגיל.
סתם טוב שיש כזה בבית, לרסס מדי פעם על הרובע באמבטיה.. אבל לשמור בארון שאין לילדים גישה אליו!
ח' ניסן 22:30
חוץ מהאופציה היותר יקרה של רשת הזזה....
תודה!
ג' שבט 22:38
כבר כמה ימים הבית נראה כמו גיהנום הבאתי עוזרת ועדיין אני לא מצליחה להשתלט לא על הבלאגן ולא על הילד בן ה2 שמבלגן. הייתי רוצה לקחת הכל בפרופורציות. קשה לי ככה אני בסטרס תמידי כולם אומרים לי להתבגר. אני רוצה לעזור לעצמי ולא יודעת מאיפה. קשה לי שלא הכל מושלם ואני נדפקת מזה.
ד' שבט 10:04

אני מה זה מבינה אותך, אין לי להגיד לך שום דבר חוץ מלהזדהות ולהגיד לך שאת כמו כולם, (רק שהנשים ה"מושלמות" שעושות הצגות כאילו הכל מושלם אצלן לא יודו בזה, לא אומר שלא קיים אצלן)......

שאלו החיים ושזו המציאות הנורמלית פחות או יותר....

ויש מצב שזו תקופה וגיל שנתים זה גיל באמת  מהמם ומצחיק אבל טכנית יחסית קשה מבחינת הבלגן והעקשנות וכו' - ואח"כ יותר קל 

נראה לי גם צריך להחליט להיות שמחים גם כשהבית מבולגן, אני גם עובדת על עצמי - לא יכולה להיות רגועה כשהבית לא מסודר, זה משפיע עלי מאוד - אבל האמת שבבית עם ילדים אין בזה הגיון- אז לעולם לא נרשה לעצמנו להיות שמחות? למה לאמלל את עצמנו? תהיי שמחה למרות הבלגן, אז מה אם לא הכל מושלם, הבלגן לא באשמתך - הילד מבלגן לא את, יהיו ימים שתתגעגעי לבלגן ולצחוק של הילדים מן הסתם..........

אם זיהיתם אותי אשמח לדעת 

ט' שבט 16:03
תשאירי שטח בסלון או איפשהו שבו מותר לצעצועים להיות מפוזרים על הרצפה.
תבחרי מקום הגיוני, מקום שבו כבר עכשיו הילד משחק ויש בו צעצועים מפוזרים..
ואת שאר הדלתות בבית לסגור.

אם עדיין יש בלגן בשאר החדרים, כנראה שהבלגן לא קשור לילד אלא לזה שאין מקום מוגדר לכל דבר.
ייקח קצת זמן, לאט לאט תראי מה הדברים שמסתובבים ונשארים בחוץ ומעצבנים, ותמצאי להם מקום.
למשל, סלסלה לדואר ושמונצס קטנים, מפתחות, חלקים שנשברו מדברים ואת לא יודעת ממה ולא בטוחה אם לזרוק, ועוד כהנה וכהנה. תמיד יש כאלה, פשוט צריך שיהיה להם מקום ואז הבית מסודר.
פינת פלאפונים ומטענים.
לפעמים זה אומר שצריך לקנות עוד מגרות או להוסיף מדפים בארון. זה לוקח זמן וגם קצת ניסוי וטעייה אבל ככה זה בית..

ואת הצעצועים צריך לסדר למקום כל ערב כשהבלגניסט הולך לישון.. אחרת באמת נהיה בלגן מטורף. ואם אפשר, להשתדל להכניס משחק אחד לפני שמוציאים עוד אחד, או לאסוף תוכן של מגרה אחת אחרי שהוא רוקן את השנייה..
י"ט אדר א 21:41
לעשות עבודה פנימית שיש שלבים בגידול ילדים. יש תקופות שילד יודע יותר לשמור על סדר או שיש אחים גדולים שעוזרים ויש שלב שיש יותר בלאגן ועדיין אנחנו הורים בסדר גמור. לא מזניחים בכלל, פשוט אפשר לגמור את החיים על סדר.. קצת לקבל את זה ופחות להתבאס. סדר חשוב לשקט הפנימי שלנו וזה בסדר שזו השאיפה. אבל יש תקופות שמרפים.
לשמוח שיש שובב קטן ולזכור לקשר בראש בין הבלאגן לחיוך והצחוק שלו, לרגעי הנחת שלנו מהחוכמות שלהם. לתת הקשר חיובי גם לבלאגן, זה בראש שלנו.

פרקטית לאפשר פחות משחקים מבולגנים יחד. משחקים גדולים קל בקלות לאסוף ופתאום יש סדר. לשמור משחקים עם המון חלקים רק לזמנים שיש לנו כח גם לאסוף אחכ.
אני מרשה להשאיר על השטיח של המשחקים קצת משחקים מפוזרים אבל רק שם. השטיח צבעוני וגם אם יש עליו קצת משחקים כל עוד שאר החדר מסודר פחות או יותר זה נראה לא רע בעין.
כ' אדר א 03:47

מדהים כמה סדר הוא בעצם שאיפה לאסתטיקה ורוגע בעיניים.

ב' ניסן 18:26
אולי זאת התשובה שאת מחפשת.
את מרגישה שהבלאגן גורם לך לחוסר שקט. הרבה אנשים כמוך. הרבה סטודנטים למשל מסדרים את החדר לפני שהם מתחילים ללמוד. מראה חיצוני משפיע על הנפש. סדר עוזר להגיע לתחושת שלווה.
אבל השימוש שלך במילה "סטרס" גורם לי לחשוב שאת הופכת בין הדברים.
לחץ נפשי זה לא ביטוי נרדף לחוסר שקט. סטנדרט שרוצה להגיע למצב סדר "מושלם" (מילה שלך), הוא לא נפוץ באותה מידה שחרדה גורמת לצורך בסדר.
מאפיין משמעותי של אנשים חרדתיים הוא הצורך הדחוף בסדר מושלם (ביחס לאדם הממוצע) באופן כפייתי. אלו מילים שנשמעות אולי קיצוניות, אבל כמובן שיש טווח רחב של העוצמה (כמה חרדה, כמה סדר, כמה משמעותית הכפייתיות). המצב הקיצוני ביותר הוא ocd - אנשים אומרים שיש להם ocd כל הזמן, זה קשקוש. אחוז הלוקים בהפרעה נמוך מאחוז אחד. אנשים פשוט לא יודעים מה התסמינים האמתיים של ההפרעה. ה"טקסים" הלא רציונאלים שמבצעים אנשים עם ocd נובעים באופן ישיר מחרדה קיצונית.
אז אני לא מאבחנת אותך כחרדתית ולא ככפייתית, אני רק מסבירה למה אני חושדת שיש לך סטרס פנימי שאת רוצה להשקיט בעזרת סדר חיצוני. דבר שכנראה גבר בימים האחרונים. אבל את לא יכולה להגיע לרמת סדר שתאפשר מנוחה נפשית.
אם את בסטרס תמידי תלכי לטיפול!!! וטיפשות לחשוב שיש קשר בין לחץ לבגרות. לחץ קיצוני במקרים רבים נובע מדברים פנימיים, מה שעושה רושם לכך שהלחץ מיותר ולא רציונלי. אבל אם תביני למה את מרגישה ככה, את תביני למה הרגש שלך "הגיוני" לחלוטין. למה את מרגישה מה שאת מרגישה. ואם תביני את המצב כפי שהוא באמת, תוכלי למצוא דרכים יעילות יותר להתמודד עם הרגשות מאשר לעשות סדר בבית.
כתבתי הרבה דברים, מקווה שהם מספיק מובנים והלוואי תקחי אותם ברצינות. יש לך תינוק בן שנתיים, הוא צריך אמא רגועה. את זכאית לטיפול פסיכולוגי במחיר סמלי ביותר דרך קופ"ח.

זה לא בטוח

פרסומת
ג' אדר ב 13:34
יש ארון קיר לבן
ומיטות בצבע אפור בהיר והמגירות והמעקה בצבע לבן.
מתוך ה3 קירות הנותרים, קיר שלם הוא חלון, הקיר שמול הארון קיר.
כל שנותרו 2 קירות אחד מול השני.
באיזה צבע לצבוע אותם? או רק קיר אחד?
חדר ילדים בנים-בנות..

חשבתי על ירוק פיסטוק
צהוב בננה
כתמתם (כתום בהיר כזה, משמש אולי)
מה אתם אומרים? יש לכם רעיונות לצבעים אחרים?
ולצבוע את שני הקירות?
ג' אדר ב 13:52
כי אני לא מבינה גדולה.. וגם אולי יש רעיונות נוספים...
ג' אדר ב 13:59
איזה צבע/מרקם/דוגמא של וילון לקנות לחדר? מדובר בחלון *על כל הקיר*
ה' אדר ב 08:37
קיר אפור עושה דיכאון, זה לא יוצא יפה, וצבעים אחרים הייתי מעדיפה להכניס בקישוטים שקל להחליף.
וילון על כל הקיר, עדיף לעשות וילון רומאי או גלילה.
כי וילון מלא בד זה מראה כבד וסלוני קצת.
מצד שני וילון רומאי הוא יקר יחסית וקשה לניקוי.
יש כל מיני "פתרונות הצללה" מודרניים, תסתכלי באתר של איקאה ושל אורגון וילונות.

אפשר לעשות מדבקות או טפט על קיר אחד או על רצועה לאורך, אפילו בשני הקירות במיקום מקביל.
נגיד קיר לבן, המיטה צמודה לקיר, ויש פס ברוחב מטר עם עיטור גאומטרי שהולך מהרצפה עד התקרה באזור אמצע המיטה.
ה' אדר ב 08:49
לא חשבתי לצבוע באפור, תודה על המחשבה!
תודה ממש לגבי הוילונות, נכון זה באמת עלול להיות כבד. אסתכל בגוגל על מה שהצעת.

ולגבי הקירות, בצד אחד יהיה מיטת גלריה, בצד של החלון (מתחת לגלריה בצורת רייש) תהייה מיטת רגילה
ומול המיטת גלריה תהייה מיטת מעבר.

חשבתי לצבוע את הקיר בפיסטוק, נראה לי מספיק יוניסקס... אולי רק קיר אחד? הקיר של המיטת מעבר (שעליה יהיה הבן אם זה משנה?)

ב' ניסן 17:48
דעתי... PTSD אחרונה
חדר ילדים בגוון לבן שולט הוא לא מקום נעים. יחד עם זאת צריך להיזהר שלא ללכת לכיוון השני, שעלול ליצור תחושת עומס וחוסר מנוחה.
הייתי צובעת רק קיר אחד (זה גם מה שאופנתי כרגע) בצבע שמח בגוון בהיר, ומדביקה עליו מדבקות קיר - יש מבחר עצום בעלי אקספרס במחירים מצחיקים. אפילו אם הילדים יחסית קטנים (החל מגיל 4-5) הייתי שואלת אותם באיזה צבע הם רוצים את הקיר. גם הייתי מתייעצת איתם לגבי אילו מדבקות לקנות.
לא לוותר על וילון לחלון. לוילון דווקא לא הייתי בוחרת גוון בהיר, כי זה חדר ילדים. מעבר ליופי, בהירות נותנת תחושת מרחב, אבל ילדים צריכים להרגיש מוגנים. טעם אישי

זה לא בטוח

י"ח שבט 18:30
שיהיה איכותי ובמחירים טובים.
תודה
י"ח שבט 23:49
המחיר היה סביר בהחלט.
והוא איכותי מאוד.
כ"ב שבט 19:22

שמתמחים במטבחים
היתרון אצל נגרים עצמאיים הוא שיש לכם אחריות טובה יותר, שירותיות טובה פי כמה ובד"כ המוצר בסופו של יום יוצא טוב יותר

כ"ב שבט 23:22
א' אדר א 08:39
כ"ה שבט 15:13
עבודה עברית, משובחת ומקצועית. המחירים הם של חברה פרטית אז אולי יותר יקרים ממחירי חברות זולות שיש בשוק אבל לגמרי המחיר שווה את התמורה!! המפעל נמצא במערב בנימין אבל הם מגיעים להמון אזורים בארץ.. אפשר לחפש בפייסבוק או בגוגל פרטים נוספים.. אנחנו מרוצים וממליצים!!
כ"ה שבט 16:46

כ"ה שבט 17:21
אבל בשביל איכות, לדעתי לא כדאי להתפשר. מטבח זה אזור בבית שמשתמשים בו המון וכדאי שיחזיק מעמד לאורך זמן.. מי שעושה מטבח במטבחי עצמון, רק ירוויח, בטווח הקצר אומנם זו השקעה אבל בטוחה וזולה יותר לטווח הארוך.. אנחנו משפחה גדולה שעשתה שם את המטבחים וב"ה כולם מרוצים וממליצים..
כ"ז שבט 21:01
מטבחי הר כביר באלון מורה
ואריאל מטבחים במכמש. שניהם אמינים ומקצועיים
ל' שבט 21:49
אנחנו עשינו מטבח בבנייה, בנינו תוכנית ראשונית בעצמנו, והגדרנו תקציב שאנחנו מוכנים להשקיע.
הלכנו למס' ספקים, והתמקחנו על המחיר, ובסוף קיבלנו הצעה שהתאימה לתקציב.
(המחיר הסופי כמעט חצי מהמחיר הראשון שהוצע אצל אחד הספקים)

עשינו אצל אביבי מטבחים, שזו חברה גדולה, והיינו מרוצים מהשירות. היה דפק קטן באחד הארונות, מייד החליפו.

בהצלחה
כ"ו אדר ב 23:30
של אברהם טילס
היינו מרוצים
והמחיר היה סבבה קבלנו לפני כן הצעת מחיר מרגבה

ובעץ איתן היה זול ב 10-20 k
ב' ניסן 17:19
על המטבחים של איקאה יש המון המון חוות דעת מצויינות. אישית אני לא מחבבת את האיכות של איקאה, אבל נראה שבתחום הזה הם עושים עבודה טובה.

זה לא בטוח

כ"ט אדר ב 09:56
בהתלבטות איזה ארון כדאי לקנות. עברנו דירה בשכירות ורק כחודש לאחר חתימת החוזה ווידוא שלא מתכוון למכור החליט שמוכר אחרי שנה..
בתחילה חשבנו שאנחנו נגור כאן לטווח ארוך וכבר התחלנו לקנות ריהוט.
אבל עכשיו מתלבטת איזה ארון עדיף לקנות אם כנראה נעבור דירה ויהיה צורך לפרק ולהרכיב שוב.
אשמח להמלצות

כ"ט אדר ב 14:10
כמו סנדוויץ' או mdf. אבל קחי בחשבון שהם יקרים יותר כמובן
א' ניסן 21:12
כך שעוברים דירה בלי בעיה
ב' ניסן 17:15
אלא הנזק שנגרם לארון מפירוק והרכבה מחודשת, שהוא בעיקר היציבות של הארון.
לפי מה שידוע לי, הארונות הזולים ביותר, אלה שעשויים מלמין (שבבית, והמילה "יצוק" היא לרושם - כל מלמין הוא יצוק), שורדים מעברי דירה הכי פחות טוב מהבחינה הזו. אם אתם לא רוצים להשקיע בארון איכותי כרגע (סדר גודל של מינימום 3000₪), הייתי שוקלת לקנות ארון זמני במחיר זול באופן יחסי. נכון ללפני שנה בערך, ניתן היה למצוא ארונות 4 דלתות במחיר 700₪ באתר שופרסל ובחנות "פטיש מסמר".

זה לא בטוח

פרסומת
כ"ה אדר ב 13:27
לאו דווקא סטנדרטית (מיטה מעל מיטה במקביל)
חשובים לי כמובן איכות ומחיר סביר...

מה הסיכוי שיגיע לפני פסח?

עדיפות לאיזור מודיעין

תומ"ר
כ"ה אדר ב 14:09
רציתי לראות אם יש המלצות לעוד מקומות.. מחפשת עוד רעיונות למיטה לא סטנדרטית.. לא ראיתי שיש להם משהו מעבר למיטות ר'.

תודה!
כ"ה אדר ב 14:12
לפני שרצים לקנות צריך להבין מה צריך.
כ"ה אדר ב 19:17
תמונה זה יותר מידי אווטינג 😅
מקווה שאצליח בקרוב..

בגדול, צריכה "להנדס" 3 מיטות+ מיטת תינוק בחדר. ולא בא לי שימוש קבוע במיטה נפתחת.. אז רוצה קומותיים+ מ. מעבר+ מ. תינוק.
החדר די גדול.. אז נראה לי שיש מקום למשחק, רק רוצה לפתוח את הראש לעוד אופציות אם יש. אני לא רוצה קומותיים סטנדרטית כי לא רוצה מיטה גבוהה מידי..
כ"ה אדר ב 20:21
וגם- רוצה לראות אם יש מיטות ר' אחרות, לא של עצמ'לה..
כ"ה אדר ב 21:02

לקחתי אחת (יש לי המלצה בשומרון) על חדר ילדים קטן קצת ובעייתי שהיה לנו והיא בשעה וקצת  של עבודה (שעלתה כמה מאות שקלים) פתרה לנו כמה בעיות קשות אפילו עם הריהוט הקיים.

אחר כך קנינו חדש, אבל זה לא היה הכרחי.

כ"ה אדר ב 21:49
כ"ו אדר ב 22:05
תודה!

בסוף בחסדי ה' קניתי היום מיטת ר' של משכל ביד2 במצב כמו חדש ב-800₪
כ"ז אדר ב 01:33
כ"ז אדר ב 13:07
כ"ה אדר ב 22:20
כ"ו אדר ב 07:27
ב' ניסן 00:16
המיטה התפרקה לאחר כארבע שנים. יש לנו ילדים די שובבים (אבל לא הרבה מעל הממוצע), אבל בעיקר התרשמנו שהמיטות חזקות פחות כי במקום של המזרנים יש קרשים בודדים לכל האורך ולא חתיכת קרש אחת גדולה וחזקה.
קנינו אחר-כך שתי מיטות קומותיים בחנות קטנה בבר אילן (בירושלים), ובינתיים (חמש שנים) הן שורדות מצוין.
בקיצור, תבדקו לפחות את העניין הזה, של איזה סוג קרש נמצא מתחת למזרנים.
ב' ניסן 17:04
אני לא יודעת אם יש להם ספציפית מיטת קומותיים, אבל שווה לבדוק. חנות אמינה מאוד. הריהוט שלהם עשוי מחומרים איכותיים והמחירים נמוכים משמעותית ביחס לאותם דגמים בחנויות אחרות.
גם "רהיטי דורון" נחשבים לטובים מאוד, אם כי קצת יותר יקרים מהשוק.
בכל מקרה הייתי מסתכלת לפני הכל באתר יד2. יש שם מבחר ענק של ריהוט ואם מחפשים מספיק, אפשר למצוא המון מציאות אמיתיות.

זה לא בטוח

כ"ו אדר ב 09:04
היי..

זוג בני 30.
2 ילדים, גילאי גן ותחילת יסודי.

מתלבטים לגבי בחירת מקום מגורים להשתקע בו לעתיד הקרוב (מקווים שלפחות 5 שנים).

שנינו מרקע תורני, "נפתחנו" מאוד לאורך החיים, אוניברסיטה, עבודה.

מחפשים קהילה שיש בה צעירים בגילנו, עם ילדים בגילאים של הילדים שלנו. מוסדות חינוך טובים.
מאוד חשוב לנו שיהיה את כל מנעד הדוסיות - שיעורי תורה, אפילו בתקווה בית מדרש פעיל, אנשים שהם אנשי תורה, חלקם, ושחלקם יהיו יותר אנשי עבודה, "פתוחים" יותר, שיכולים להנות מיציאה להופעה, ואפילו גוועלד, איזה פאב.
החיים שלנו כיום מכילים גם את זה וגם את זה, וקשה לנו לדמיין קהילה שלא תדבר את שפת התורה כמו את שפת הפתיחות..

גרעינים תורניים, ישובים, מושבים, מגורים בקהילה בעיר, הכל הולך..

מגבלה נוספת על איזור המגורים, היא שלצורך העבודה שלי, אני יכול להתמקם רק סביב 4 איזורים, ובכל הרדיוס סביבם. כל מה שנוח להגיע ממנו בבוקר, נגיד הייתי אומר רדיוס של 30 ק"מ, או נסיעה סבירה ברכבת.
- רחובות וברדיוס סביבה
- פתח תקווה, וברדיוס סביבה
- ירושלים, כנ"ל
-באר שבע, כנ"ל

מכירים את לוד, ממשפחה שגרה שם, ככה שאין צורך להציע אותה..

זה ממש חשוב לנו, ואנחנו אובדי עצות.. נשמח לעזרה, ואבהיר את עצמי אם יש צורך..

תודהה
כ"ד אדר ב 21:08
יש ילדים קטנים..

בטיחותי?
שימושי?

הוא יצטרך להיות די באמצע הסלון כי הוא קטן אז מתלבטת גם אם הורס את התחושה בית..
כ"ה אדר ב 13:45
לכן צריך תמיד השגחה שהם עולים.
לקחת גם בחשבון שערסל, כולל התנודות שלו, יוצר קוטר לא קטן (תלוי כמובן בשימוש) ולכן לקחת בחשבון אם חלל הסלון קטן.
אפשר כאופציה אם בכל זאת רוצים, לתלות אותו עם שאקל/וו ככה שיהיה אפשר לתלוש בקלות בסיום כל שימוש, רק שזה מאבד מאפקט הסופנטניות
פרסומת
י"ג אדר א 14:01
התקלה הזו מוכרת לי מהעבר ואני לא מצליחה להזכר מה היה מקולקל..

אחד הברזים הנשלפים במטבח, כשסוגרים אותו הזרם לא נסגר מיד אלא מפסיק באיטיות.
ותפסתי אותו מדי פעם מטפטף, ממש מעט, טיפה בשעה נגיד, אבל זה כמובן לא אמור לקרות.

איזה רכיב של הברז גורם לזה והאם צריך לקנות ברז חדש?
י"ד אדר א 21:56
לא תהליך מורכב מדי וגם לא יקר.
כן מצריך ידיים טובות.

אבל מצד שני, מוכרים ברזים סיניים במחירים מצחיקים ככה שאני לא הייתי טורח, אלא מראש קונה ברז סיני ומחליף קומפלט.
ט"ז אדר א 00:21
אולי נקרא לשרברב.. שהוא יביא גם את חלקי החילוף וזהו.
זה ברז שהיה יחסית יקר ובחרתי אותו בגלל היופי. של בלנקו, מותג איטלקי נדמה לי.

מסתבר שהם לא איכותיים במיוחד, ראו הוזהרתם.
בברז של הכיור השני ציפוי הכרום החל להתקלף, ואצל ההורים שלי הסבוניה נראתה על הפנים מהר מאד.

ט"ז אדר א 08:28
עבר עריכה על ידי נפשי תערוג בתאריך ט"ז באדר תשפ"ב 09:32
אם לך/לבעלך יש ידיים טובות
אפשר לנסות לבד.זה די פשוט.
ואפשר גם להתחדש ולהחליף ברז קומפלט.

אישתי הזמינה ברז שחור למטבח ב200 ₪ מסין.
האמת יותר טוב מהברז הקודם שהיה לנו. שעלה 1000+
התקנה שלו לא היתה מורכבת מדי (אבל כן צריך לדעת אינסטלציה בסיסית)

להזמין שרשרב, יעלה לך כ300-400 לפחות

החלק 50-200 (ואולי יותר. את אומרת שזה מותג וכו)
ועלות ביקור לפחות 200-300

תנסי לראות את התהליך של החלפת מנגנון.
אולי תשב עלייך המוזה ותנסי לעשות לבד (זה לא מסובך)

בהצלחה
כ' אדר א 03:44

מצאת את זה כיכתבתי בלנקו?

אני עדיין חושבת על שרברב כי יש לנו מישהו ממש זול וטוב ב"ה, ואין לנו זמן וכח.

במיוחד אין לנו כח לטעויות..

הוא כבר החליף לנו את הצינור הנשלף של אחד הברזים. לא זוכרת כמה זה עלה, אבל הוא הביא צינור תואם לא ממותג וזה אפילו יותר נוח מהמקורי.

אבל תודה על הוידאו  

אם הייתי יותר פנויה נפשית ושעתית הייתי שמחה מאד לנסות בעצמי.

כ' אדר ב 15:21
שנתיים טפטוף

חכו שיהיה משמעותי
כ"ג אדר א 20:42
לק"י

לא מומלצים.
הם נוטים לטפטף.

מתכון לבצק פריך בלי מרגרינה ובלי ביצים:

יש לי 2 מתכונים - בישול ומתכונים

כ"ג אדר א 21:56
המנגנון אותו מנגנון בנשלפים ובאלה שלא
כ"ג אדר א 22:18
לק"י

הברז טפטף לנו והיתה הצפה על הרצפה שצמודה לארונות.
בגלל שזה טפטף והיינו מכניסים את הראש עד הסוף זה טפטף פנימה ונזל לרצפה. כנראה שבברז רגיל זה לא היה קורה.

כ"ג אדר א 22:25
אצלה התקלה במנגנון (שזהה לשני הברזים)
אצלך זה היה בחיבור בין המנגנון לבין הצינור.

כנראה מי שהרכיב אצלך לא סגר את החיבור בין המנגון לצינור כמו שצריך
כ"ג אדר א 22:33

י"ב אדר ב 10:34
אנחנו מחפשים מקומות ביהודה ושומרון, גבעות ליתר דיוק שאפשר לבנות בהם. מקמות שתאם אולי מכרים ואנחנו לא חוות גבעות וכ'ו אם יש לכם מקום נשמח לשמוע
י"ב אדר ב 14:59
עלולה לההרס בכל יום
כ"ב אדר א 12:21
אנחנו צריכים להתקין שיש כיורים ברזים וחיפוי לקיר במטבח של דירה חדשה (ארונות מטבח כבר הותקנו וגם הכנה של האינסטלציה).
האם אנחנו צריכים שלושה בעלי מקצוע שונים? אינסטלטור, איש שיש ושיפוצניק לחיפוי.
או שאפשר למצוא בעל מלאכה אחד שיעשה הכל, ואיזה בעל מלאכה אנחנו צריכים לחפש?
כ"ב אדר א 21:15
רוב הסיכויים שהשיפוצניק ידע לחבר גם את הברזים.
פרסומת
כ' אדר א 15:10

קורס הדמייה אדריכלית? 
כדאי לעשות?
יש מה לעשות עם זה לבד?

אספר קצת על הרקע שלי...
בעבר הייתי סטודנט למדעי המחשב סיימתי חצי תואר ולא ממש עסקתי בתכנות
משם התחלתי ללמד מתמטיקה
ובקורונה הפכתי לסטודנט לפיזיקה...

מפה לשם אני ממש נהנה לראות הדמיות של בתים וחושבת המון על איך יראה בית חלומותיי...

אני כרגע גר במקום שיש גם מצב טוב שתהיה פה הרחבה עוד שנתיים או שלוש

מנסה לחשוב אם יש צורך בתעשיה בתפקיד הזה?
מה יכולה להיות המשכורת שלו?
או שאולי עדיף להיות עצמאי..
האם זה מסתדר תעסוקתית כשאתה בלי תעודת הנדסאי או אדריכל...?

בקיצור אם יש מישהו שיכול לספר קצת על רזי המקצוע?
תודה רבה

כ"א אדר א 19:43
הנדסאי אדריכלות בתחילת הדרך מקבל קצת מעל מינימום והוא בנקודת פתיחה טובה ממך.
אדריכלות ועיצוב פנים (תואר הנדסאי) - הכשרות טכנולוגיות - עבודאטה
על פי האתר הזה מקבלים 9000 ברוטו אחרי 5 שנים ניסיון להנדסאי אדריכלות
כ"ב אדר א 08:47
אתה עובד בתחום או מסתמך על האתר?
כ"ב אדר א 09:06
כ"א אדר א 11:48

שלום לכולם,

הקהילה הדתית בצור יצחק מבקשת להתחדש.

אם אתם מחפשים לעבור ליישוב מעורב, במרכז הארץ (ליד כפר סבא) עם קהילה מקסימה מוזמנים לדבר איתנו.

ביישוב יש שני גנים דתיים, מקווה נשים, בית כנסת פעיל בימות החול. שלושה בתי כנסת פעילים בשבתות.

לאורך השבוע יש שיעורים לנשים וגברים. בשבתות שיעורים גם לילדים.

ביישוב תנועת בני עקיבא פעילה.

בית ספר יסודי דתי ביישוב הסמוך (כוכב יאיר).

אולפנה ובתי ספר דתיים מכיתה ז' ומעלה בכפר סבא.

ליצירת קשר:

ניר ויסמן -0547571786

ט"ו אדר א 21:11
או דיד לכם המלצה על תנור אחר, אשמח לשמוע...
תודה רבה!
ט"ז אדר א 00:22
אוהבת אותו ממש.
הוא אחד הדגמים היקרים שלהם, אבל בלי ניקוי פירוליטי.
מובנה, תא אחד.
פרסומת
י"ג אדר א 22:25
או מחולק לכיור גדול לבשרי, וכיור קטן יותר לחלבי?

תודה רבה!
י"ד אדר א 10:57
כ"ה שבט 20:42
לק"י

הנתונים הם:
1. בן 7 ובנות 4 ושנה וחצי. כל אחד צריך מיטה משל עצמו.
2. בת השנה וחצי צריכה לישון או במיטה נפתחת לא גבוהה או במיטה עם מעקה.
3. יש בחדר גם ארון.
4. ההתלבטות היא בין מיטת קומותיים ומיטה רגילה נוספת/ 2 מיטות קומותיים/ 2 מיטות רגילות (לפחות אחת נפתחת).
5. אין עוד חדר בנמצא לאכלוס ילדונים.

אני לא ששה למיטת קומותיים עם ילדים בגיל שירצו לטפס ויצטרכו השגחה......

מה יש לכם לומר?

י"ד אדר א 07:40