י"ב אייר 16:12
ישבתי היום באיזה בית קפה בירושלים וחיכיתי לסנדוויץ' שלי שיהיה מוכן כשפתאום קלטתי מאחורי זוג יושב עם זוג אחר, מבוגר ממנו. הצעירים היו נראים צעירים ומאוהבים והבחור החזיק את היד של הצעירה, והמבוגרים היו נראים מבוגרים לא בהרבה, לא הורים, ובגלל שהמבוגר היה נראה בדיוק כמו הצעירה, אפשר היה להניח שהם אחים. הם דיברו, ואפשר היה להבין מבין השורות שזו האחות מציגה את החבר החדש שלה לאח הגדול שלה.

החבר החדש היה מסוג הבחורים שכשהם מתרגשים הם נהיים עוקצניים, וכל דבר שנאמר בשולחן קיבל איזו תגובה עוקצנית וצינית שכזו מהחבר של הצעירה. היא לא שמה לב לזה אבל אח שלה הגדול, ואשתו, כן שמו לב. ולאט לאט הם נהיו פחות נחמדים. ואז הבחורה סיפרה איזה משהו על הטיול שלה, והחבר אמר משהו כמו 'טוב, כולנו יודעים איך את משמינה בטיולים' או משהו כזה. וגיחך לעצמו.

והאח נמאס לו, והוא אמר לחבר - לא מדברים ככה לאחותי. ברצינות הוא אמר. בכעס. והחבר גיחך עדיין ואמר תירגע, מה יש לך. בצחוק, הכל בצחוק. ואשתו אמרה גם, גדעון תירגע, מה אתה עושה עניין. אבל האח אמר תקשיבי אורטל, בחורים כאלה אני מכיר. הם רעל הבחורים האלה. עכשיו הוא אוהב אותך אז את לא רואה את הרעל, אבל זה רעל. לבני זוג אסור לעקוץ ככה בפומבי, ככה הוא אמר, ולקח לכולם הרבה זמן להרגיע אותו.

הסנדוויץ שלי הגיע אז קמתי ללכת וכשקמתי ראיתי שכאילו הכל חזר למקומו אבל הצעירה כבר לא מחזיקה יד לחבר שלה, והחבר שילב ידיים כאילו משהו נורא קרה, וידעתי שהם הולכים לריב על זה שהיא לא נתנה לו גיבוי, וגם שהאח הבין משהו שאף אחד לא אמר לו על סוג האוהבים הזה, וגם שבעוד חודש, חודשיים, אולי שנה, הם הולכים להיפרד.

(יהודה גזבר)
י"ב אייר 16:55

אחד הדברים שהכי מציקים לי זה שאנשים עוקצים את בני הזוג שלהם. בפומבי או שלא.

אבל ההתערבות של האח קצת ברוטלית...

י"ב אייר 17:11
וטוב שמישהו יגיד את זה לבחורה קודם.
י"ב אייר 17:48

אבל לצערינו אי אפשר להיות בטוחים שהם יפרדו מתישהו..

יכול להיות שהיא לא מאמינה שמגיע לה טוב יותר

"ביום שיזוהמו כל המים על פני העולם, כל העצים ייחטבו, והשדות כולם יתייבשו,

רק אז אולי יבינו בני האדם, שאי אפשר לאכול כסף" 

(פתגם אינדיאני)

י"ד אייר 01:25

וכל הכבוד לו.

ואני מקווה שיהודה מטשטש פרטים. כי אם הסיפורים שלו אמיתים וככה הוא מספר אותם
זה ממש לא לעניין.