סרטון מגניב מזמין אתכם להרשם למסע סוכות

מדריכים בסניף "אריאל" בנריה החליטו להפיק סרטון עם מילים חדשות ללהיט החמאס: "תקוף תעשה פיגועים".

יעל רון , ו' בתשרי תשע"ה

בסניף אריאל בנים בנריה החליטו להזמין את החניכים למסע סוכות בדרך מקורית ומשעשעת במיוחד, סרטון המציג תמונות, סרטונים מהווי הסניף, מלווה במילים חדשות ללהיט הקיץ שהוציא חמאס: "תקוף תעשה פיגועים".

"במהלך ישיבת צוות בסניף חשבנו כי הגיע הזמן להתאים את עצמנו לעידן הטכנולוגי", אומר בצלאל ווייס, קומונר סניף נריה בנים.

"היום, רבים מבני הנוער מתוודעים לפרסומים דרך סרטונים ברשתות החברתיות ופחות דרך פלאיירים ומודעות. לכן, החלטנו ליצור סרטון מגניב עם שיר קליט שיזמין את החניכים להירשם למסע סוכות, בתקווה שזה יהפוך למסורת בסניף ובתנועה בכלל".

איך עלה הרעיון לעשות שימוש דווקא בשיר החמאס "תקוף תעשה פיגועים"?

"עלו כמה רעיונות לשירים, גם השיר הזה עלה והחלטנו ללכת על זה. כל המדריכים התגייסו בהתלהבות לעשיית הסרטון, חלק כתבו את המילים, אחרים השיגו תמונות וסרטים מהווי הסניף, כולם לקחו חלק".   

מה זה דרש מבחינה לוגיסטית?

"כתיבת מילים, הקלטת השיר, צילומים. אתגר גדול עמד לקראתנו, כשלא הצלחנו למצוא ברשת פלייבק של השיר ונאלצנו לנגן בעצמנו את השיר באמצעות גיטרה, חלילית ומלודיקה. מה שדרש מאיתנו גם עבודת עריכה על השיר במחשב, זה היה מאתגר ומגניב במיוחד".  

אלו תגובות קיבלתם על הסרטון?

"התלהבות! התלהבות! הישוב כולו, נוער, ילדים, הורים, כולם התלהבו מהסרטון והוא הפך ללהיט. לאור התגובות, ערכנו ערב השקה לשיר, הכנו ריקוד מיוחד לחניכי הסניף והיה ממש מוצלח. לעשות את הסרטון לא היה קל כמו שזה נראה, זה לקח זמן אבל זה היה שווה כל רגע, ולכן המלצתי ואני ממליץ לסניפים אחרים לא להישבר, ללכת על זה גם אם זה לוקח המון זמן ואנרגיה".