שגרירים בלב: אלף דייטים, 18 חתונות

עשרות דייטים בשבוע, חתונה בחודש. מיזם השידוכים שפותר את בעיית הרווקות במגזר, משלב פעולה עם פרויקט 252

מערכת 252 , י"ח בחשון תשפ"א

18 חתונות בעקבות המיזם
18 חתונות בעקבות המיזם
צילום: istock

שנה לאחר חידוש פניו של פרויקט השידוכים "שגרירים בלב", מסכמת הנהלת המיזם את הנתונים המרשימים: 2,000 מועמדים, למעלה מ-350 שגרירים, אלף דייטים ו-18 חתונות. והשבוע, גם שילב ידיים עם פרויקט 252.

"גם עכשיו, למרות הקורונה, יוצאים דרך המיזם למעלה מ-90 זוגות" מספרת ורד אביצור, רכזת השגרירים בפרויקט. "היתרון של הפרויקט שלנו לעומת אתרי היכרויות או מיזמים אחרים, הוא שקודם כל מדובר בחבר טוב שדואג לך. הוא מכיר אותך הכי טוב, ויש ביניכם קשר אישי. בנוסף, המאגר דיסקרטי ופתוח לשגרירים בלבד, והוא מכיל רק חברים שלהם היכרות אישית עם השגרירים, שזוכים לליווי אישי וסדנאות אימון."

"שגרירים בלב", הוקם במקור לפני מספר שנים במכון לב, במטרה לסייע לסטודנטים הלומדים במקום למצוא את זיווגם. הצלחת הפרויקט בשידוך עשרות זוגות, גרמה למנהליו להבין את האוצר שהם מחזיקים ביד, ולהרחיבו לכלל הציבור. לפני כשנה, חידש המיזם את פניו, והשיק אתר חדש לניהול השידוכים.

הפורמט החדש של המיזם, שמנוהל באתר אינטרנט המשלב כלים טכנולוגיים מתקדמים, בנוי על "שגרירים". השגרירים הינם מתנדבים, המכניסים למאגר את חבריהם. שגרירי הפרויקט פועלים במוסדות לימוד, מכללות, אוניברסיטאות, מדרשות, ישיבות וקהילות דתיות.

"כל שגריר מכניס את החברים שלו, אותם הוא מכיר אישית, מה ששומר על מאגר איכותי. מספרת מוריה, שגרירה במאגר, "אני מכירה יותר מכל שדכן איזה בן/בת זוג החברים שלי מחפשים.... ברגע שאני מוצאת במאגר הצעה שנראית לי רלוונטית, אני פונה לשגריר השני על מנת לברר אם אכן ההצעה מתאימה. רק לאחר הסכמתו ההצעה מועברת למועמדים".

"תמיד ניסיתי להכיר לחברים", ממשיכה מוריה, "אבל הקלות והיעילות של עבודה דרך המאגר זה משהו מדהים. החל מהאלגוריתם, ממשיך בסדר ובנוחות של האתר, וכלה במפגשי שגרירים, לצד עצות וליווי מקצועי שהם מקבלים".

מלבד שליש גן עדן בעולם הבא, המיזם לא מזניח את השגרירים גם בעולם הזה. המיזם מחלק צ'ופרים והפתעות לשגרירים, ובמקרה של שידוך מוצלח, השגריר מקבל גם סכום קטן...

"המיזם בנוי על שגרירים שמביאים את החברים שלהם" מסכמת ורד, "יש לנו פלטפורמה מצוינת – בהשקעה של שעה שבועית אתם יכולים להיות השליח לחתונה של החבר שלכם, לא תצטרפו?"

רוצים גם אתם להצטרף למיזם? לחצו כאן

בואו לעקוב אחרינו