הרווקים מרוויחים: שגרירים בלב ו-252 משלבים ידיים

שיתוף פעולה בין מיזם השידוכים 'שגרירים בלב' לפרויקט 252, הופך את הדרך לחתונה לקלה מתמיד

מערכת 252 , ו' בכסלו תשפ"א

בדרך לחופה
בדרך לחופה
iStock

שנה אחרי הקמתו, ואחרי שאירס בשבוע שעבר את הזוג ה-19, מייצר מיזם 'שגרירים בלב' שיתופי פעולה חדשים ומפתיעים, והפעם: פרויקט 252.

"הבנו שמציאת השידוך המתאים זה רק חצי מהדרך" מספרת ורד, רכזת הפרויקט. "פעמים רבות חווינו שהכוונה והדרכה במהלך הפגישות של הזוג תרמו לקידום משמעותי בקשר שהוביל להחלטה על חתונה". "הנרשמים ל'שגרירים בלב' אמנם זוכים לסדנאות אימון דרך המיזם", מוסיפה ורד, "אבל לא תמיד זה מספיק. כאן נכנס לתמונה פרויקט 252, שנותן ליווי והדרכה צמודים לרשומים אצלו".

במסגרת שיתוף הפעולה בין המיזמים, התארחו שגרירים באחת הסדנאות של 252, והציגו את המיזם במטרה לגייס שגרירים ומועמדים נוספים: המיזם בנוי על קשר אישי בין השגריר שמכניס את חברים שלו, ומכיר אותם היטב. המאגר אמין ודיסקרטי, ודואג גם לתת כלים, ייעוץ, וסדנאות, ע"מ שהשגרירים יוכלו ללוות את החברים שלהם בדרך אל החתונה.

חברי פרויקט 252 זכו להיכרות מעמיקה עם מיזם שגרירים בלב. "כל ההרצאות לא מספיקות, אם אין בקצה השתדלות מעשית - הצעה אחת איכותית שתוביל לחתונה" מסביר שלומי, חבר בפרויקט 252 שהצטרף כשגריר ל'שגרירים בלב'. "נשמח לקבל עוד שגרירים למיזם", מסכמת ורד, כל שגריר שמצטרף למאגר זוכה להיות שליח להרבות בתים מישראל.