ביום רביעי: השקת מועדון 'שווה בריאות' מבית ערוץ 7

כנסים וירטואלים, הטבות, קופונים ותכני פרימיום למצטרפים החדשים בלבד | כל הפרטים

בשיתוף שווה בריאות , כ"ו בטבת תשפ"א | עודכן: 09:11

ביום רביעי: השקת מועדון 'שווה בריאות' מבית ערוץ 7-ערוץ 7
שווה בריאות
יח"צ

בעקבות מגיפת הקורונה והעלאת המודעות לענייני בריאות, ערוץ 7 ישיק בימים הקרובים את 'שווה בריאות' - מועדון צרכנים חדש שיעניק למנויים שפע הטבות.

המצטרפים ל'שווה בריאות' יקבלו גישה ללא תשלום להרצאות זום מקצועיות ומעשירות דוגמת ההרצאות שיוצגו בכנס השקת המועדון שיתקיים ברביעי הקרוב.

את הכנס תנחה חברת הכנסת לשעבר עידית סילמן שתארח את פרופסור אחינועם לב שתרצה בנושא 'בנוגע אלינו - המפגש של נשים עם גופן, כאבים ביחסים וריפוי' ואת המרצה דפנה פלר שתעסוק בנושא 'חינוך למיניות בריאה כבסיס לתקשורת משפחתית'.

הכניסה לכנס היא לנשים בלבד וכרוכה בהרשמה מראש למועדון 'שווה בריאות', ללא עלות.

"אנחנו שמחים להשיק את מועדון 'שווה בריאות' עליו אנחנו עובדים בחודשים האחרונים", אומר אבי שמשי מנהל מחלקת השיווק באתר ערוץ 7. "הציבור הדתי צמא לתוכן איכותי עדכני, ווובינרים מקצועיים הם אולמות הכנסים החדשים, בעקבות הקורונה. הכנס הקרוב שיהווה אירוע השקה למועדון 'שווה בריאות', הוא רק קצה הקרחון.

''בהמשך, אנחנו מתכננים לטובת הציבור הגולשים הנאמן של ערוץ 7, הפתעות תוכן נוספות: מאמרי פרימיום, כתבות מעשירות בנושאי בריאות מגוונים ועוד מבחר הרצאות ברמה גבוהה – ללא עלות. בהמשך גם מתוכננים שיתופי פעולה עם בעלי עסקים וחברות בתחום הבריאות והרפואה שיעניקו קופונים והנחות בלעדיות לנרשמות ולנרשמים למועדון החדש שלנו".

כנס השקת מועדון 'שווה בריאות' יערך ביום רביעי, כ"ט טבת (13.1.2021) בשעה 20:30 בשידור זום.

להרשמה לכנס ההשקה של מועדון 'שווה בריאות' - לחצי כאן.