שער העיתון
שער העיתון צילום: הארץ

יצאתי לארצות הברית כדי לייצג אתכם. לצערי, דווקא מהבית, מגיעים לפעמים "פיגועי" ההסברה הקשים ביותר. השער של עיתון הארץ הבוקר, למשל.

עיתון "הארץ" תרגם הבוקר כתבה מתוך הניו יורק טיימס והשמיט ממנה, פשוט מחק ממנה, את הילדים הישראלים שנהרגו. זו לא טעות, זו מדיניות. אגב, ביום בו נהרג עידו אביגל הוא לא זכה להגיע לשער של הארץ. ועוד אגב, נחשו איזה כלי תקשורת כבר משתף את השער הזה ומתרגם אותו לכל העולם? אל ג'זירה, כמובן.

אז כדי לשים דברים על דיוקם, הנה העובדות. מוזמנים לקרוא ולשתף:

1. חמאס הוא ארגון טרור שרוצה להרוג כמה שיותר ישראלים, מבוגרים וילדים. הפגיעה בעידו אביגל ז"ל בן החמש אינה תקלה, אלא מטרה.

2. ישראל היא מדינה דמוקרטית מוסרית שפוגעת אך ורק במי שמנסה לרצוח אותה, ומנסה כל הזמן למזער את הפגיעה בחפים מפשע. אצלנו, הפגיעה בילדים פלסטינים אינה מטרה, חלילה, המטרה היא להילחם במי שמנסה להרוג אותנו.

3. חמאס מתעקש לפעול מתוך מרכזי אוכלוסייה ולהתחבא מאחורי אזרחים תמימים. הוא זה שאחראי לכך שילדים פלסטינים נפגעים. צר לי על כך שילדים פלסטינים נהרגו, אבל האחראי לכך הוא חמאס. בימי הלחימה מאות רקטות ששוגרו מעזה לישראל נפלו בתוך שטח עזה והובילו למוות של ילדים.

4. יש אמת אחת פשוטה: עבור ביטחונם ושלומם של ילדי ישראל, עבור ביטחונם ושלומם של אנשי "הארץ", אבל האמת היא שגם עבור עתיד טוב יותר לילדי עזה, עדיף שאנחנו נשלוט ונוביל באזור ולא חמאס.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו