הדמיה של אזור מחצבת 4.5, הפורטק
הדמיה של אזור מחצבת 4.5, הפורטק צילום: עיריית נשר, יח”צ

תוכנית התחדשות חסרת תקדים להקמת מעונות סטודנטים ופארק הייטק מהמתקדמים בישראל. כך תוכלו לעשות רווח משמעותי על הכסף שלכם תוך 2-3 שנים בעסקת השבחה

חברת בריטניה ישראל הודיעה שתצטרף מס' מוגבל של משקיעים לעסקת הענק שלהם במחצבה בנשר, קרקע מאושרת לבנייה כחלק מתוכנית התחדשות חסרת תקדים להקמת מעונות סטודנטים (בצמידות לטכניון) ופארק הייטק מהמתקדמים בישראל – מתחם ה4-TECH. הפרויקט מהווה כרטיס כניסה למשקיעים חדשים עם סכום נמוך יחסית, המחפשים עסקה בטוחה וקצרת טווח.

ואכן, לביקוש שובר השיאים להשקעה בפרויקט השבחת הקרקע הייחודי, יש כמה הסברים כאשר הבולט מבניהם הוא הגדלת הזכויות הצפויה אשר תספק רווח משמעותי ביותר למשקיעים כעת, וכן עלות ההשקעה הנמוכה שעומדת על 149,000 ש"ח בלבד. בתוך כך, מדובר בפוטנציאל רווח של עשרות אחוזים בשנה בתקופה משוערת של בין שנתיים לשלוש שנים בלבד!

עוד באותו נושא:

התוכנית היא "להגדיל את זכויות הבנייה במאות אחוזים ובכך למעשה להשביח את הקרקע", מתארים בחברת בריטניה ישראל.

מיקום הפרויקט מהווה רק חלק מהיתרונות שבפרויקט, שכן הפרויקט ממוקם בצורה אסטרטגית במיוחד- צמוד לכבישים ראשיים, סמוך למרכזית המפרץ החדשה, תחנת הרכבת לב המפרץ ולמנהרות הכרמל. חשוב לציין כי בסמוך למתחם ממוקם רכבל המקשר בין 3 תחנות נוסעים מרכזיות: מרכזית המפרץ, הטכניון ואונ' חיפה ובעתיד צפוי להתחבר למטרונית שתפעל למשך כל שעות היממה. כמו כן, עתיד להיבנות גשר ציבורי אשר יקשר את המתחם ישירות לטכניון. אלה, צפויים להפוך את המתחם לאחד העמוסים והתוססים שבמחוז הצפוני, עם צפי של עשרות אלפי אנשים שיבקרו בו מדי יום.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו