נכס מניב. אילוסטרציה
נכס מניב. אילוסטרציה צילום: ISTOCK

נגיף הקורונה והישיבה המאולצת בבית הביאו רבים להתעניין בהזדמנויות הרווח הגלומות בעולם הדיגיטלי, במיוחד בחנויות מקוונות.

אחת החברות המובילות והותיקות בתחום היא 'סמרטה' שבראשה עומד אסי צור שגם ייסד אותה.

החברה מתמחה בבניית נכסים דיגיטליים הנמסרים ללקוח כמוצר מוגמר שמייצר עבורו הכנסות משמעותיות.

לפני הכל אנחנו מבקשים להבין מצור מהו בעצם נכס דיגיטלי ולמה הוא קרוי כך. "נכס דיגיטלי יכול להיות ערוץ יוטיוב, חשבון אינסטגרם, אתר אינטרנט או חנות מקוונת. כל אחד מאלה יכול לייצר רווחים לבעליו. ההבדל המשמעותי והחשוב ביותר הוא יחס התשואה אל מול עלות ההקמה – ששונה מהותית מנכסים פיזיים", הוא מסביר.

שנת הקורונה, לדעתו, יצרה פלטפורמה להגברת ההזדמנויות במסחר הדיגיטלי. "במהלך הקורונה חוקי המשחק השתנו והתחום הזה התפתח בקצב מסחרר. מצד שני, היו שינויים מהותיים בעולם העבודה כמו חל"ת ופיטורים ואנשים החלו לחפש אלטרנטיבה בעולם הדיגיטלי".

אנחנו מבקשים להבין ממנו מדוע נכס דיגיטלי עדיף על נכס פיזי. "מדובר בנכסים שהם יותר ריווחיים משמעותית, נניח בהשוואה לנדל"ן המסורתי. כדי להיכנס לשוק הנדל"ן אצטרך השקעה של לפחות מיליון שקלים והרווח החודשי יהיה כמה אלפים. כדי להניב את אותו רווח בנכס דיגיטלי אני זקוק להשקעה של עשרות אלפי שקלים. נכס דיגיטלי מעבר לכך ניתן לשכפל, להגדיל ולמנף בצורה קלה יותר ובטוחה יותר".

חברת 'סמרטה' מציע לצרכנים רשת חנויות מוכנות כנכס. "על פי המודל שלנו הלקוח מקבל עסק מוכן שעובד ומייצר מכירות והכנסות שהולכות וגדלות בהדרגה. לאחר שהלקוח מחזיר את דמי ההקמה של החנויות אנחנו הופכים לשותפים שלו. יש גם אפשרות לנהל הכל דרכנו".

״דבר ראשון חשוב להדגיש שאמנם מושקע פה כסף אבל אנחנו לא בית השקעות או יועצי השקעות לכן אני רוצה לחדד ולהגדיר את זה כעסק בלקוח בעצם מקבל עסק מוכן ועובד. ש כאלה שבוחרים בזה בתור מקור תעסוקה ומתפעלים הכל בעצמם ורוב האנשים מעדיפים להתייחס לזה כמקור להכנסה פאסיבית ומשתמשים בשירותים שמנהלים להם את הפעילות", מוסיף צור.

לא כל לקוח מתקבל למיזם הזה. "הלקוחות שלנו הם מבחינתנו שותפים לכל דבר. לכן, לפני שנקבל את הלקוח נבדוק שהוא מתאים מבחינתנו לפרופיל של השותף שאנחנו מעוניינים בו. אנחנו נפגשים עם כל לקוח, עושים תיאום ציפיות ומכאן רק השמיים הם הגבול".

חשוב לדעת שאין צורך בניסיון. "מדובר בתוכנית שמתאימה לכל מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של עולם המסחר הדיגיטלי עם הניסיון בן ה-15 שנים שאנחנו מביאים איתנו, עם מערכות המיחשוב המתקדמות ביותר ועם שיטות הניהול שממקסמות את ההצלחה".

אז זה הזמן שלך להצטרף להצלחה ולייצר לעצמך נכס דיגיטלי מניב לשנים ארוכות, בהשקעה בטוחה ומניבה.

לפרטים חייגו ל 072-3719932 או השאירו פרטים

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו