פלטפורמת ניירות ערך
פלטפורמת ניירות ערךצילום: ONE ZERO

בנק ONE ZERO משיק את מסלול הפרימיום One+ הכולל חבילת עמלות מורחבת הכוללת מסחר בני"ע זרים.

פלטפורמת המסחר מוטמעת בתוך אפליקציית הבנק ומאפשרת לסחור עצמאית בבורסה האמריקאית בתמחור האטרקטיבי ביותר במערכת הפיננסית. בכך, משלים הבנק צעד נוסף להצעת הערך הכוללת שלONE STOP SHOP שמאפשרת לרכז את הפעילות הפיננסית בתמחור המשתלם ביותר במקום אחד.

הלקוחות הסוחרים באופן עצמאי ייהנו מחבילת מסחר חודשית במסלולOne+ . המסלול כולל עשר פעולות קניה ומכירה בחודש בעלות חודשית של 119 שקלים וזאת ללא כל התניה: ללא קשר לגובה פעולת הקניה/מכירה וללא ללא דמי משמרת, ללא עמלות קניה/מכירה וללא עמלות מינימום.

בהמשך השנה, לקוחות המסלול ייהנו מייעוץ השקעות נטול ניגוד עניינים, שכן ההמלצה לקניה/מכירה של ני"ע על ידי מנהלי ההשקעות לא תהיה כרוכה בעמלה נוספת לבנק. במקביל, הבנק מפתח לסוחרים תובנות ועדכונים חכמים מבוססי AI על תיק ההשקעות שלהם.

תוספת התשלום עבור חבילת המסחר למול מסלול דמי המנוי המרכזי, One, עומדת על 70 שקלים בחודש ומגלמת תשלום פר פעולת קניה/מכירה של 7 שקלים ללקוחות שינצלו את מלוא 10 הפעולות. לקוחות פחות פעילים שקונים ומוכרים שתי מניות בחודש (4 פעולות) ישלמו 17.5 שקלים לפעולה (70:4).

גל בר דעה, מנכ"ל ONE ZERO: "השקת פלטפורמת המסחר בזמן שיא, תוך חודשים ספורים ממועד ההשקה, משתלבת עם תפיסת העולם שלנו לאפשר ללקוחות הבנק לרכז את כל הפעילות הפיננסית שלהם במקום אחד בתמחור המשתלם ביותר, החל מפעילות העו"ש, הכרטיס, המט"ח, האשראי, החסכונות, ני"ע ובקרוב גם הפנסיה והביטוחים".