אבי חימי
אבי חימיצילום: Avshalom Sassoni/Flash90

העיתונאי אורי משגב תוקף בטור שפרסם ב'הארץ' את העיתונאית אילה חסון בעקבות התחקיר שלה נגד אבי חימי שהיה ממובילי המחאה נגד הרפורמה המשפטית שמוביל השר יריב לוין.

"המאפיה הורידה את אבי חימי", כותב משגב ב'הארץ' ומסביר כי "נוצר צורך דחוף לטפל בו, אחרי שיצא בכל כוחו נגד ההפיכה המשטרית שהמאפיה מקדמת כדי למלט את שני ראשי המאפיה מאימת החוק".

לטענתו, 'למאפיה בער להוריד את חימי' משני הטעמים המוכרים משחר ההיסטוריה של ארגוני הפשע: לנטרל איום ישיר, ולשלוח מסר לכל מי שיהרהר באפשרות לערער על שלטון המאפיה.

"פעם היו עושים את זה עם מטען חבלה מוצמד לרכב, או מתנקש רעול פנים. היום משתמשים ב"תחקיר" שמגישה אילה חסון", כתב משגב.

בהמשך יורד משגב על התחקירים של אילה חסון בנוגע למשלוחי הטייק-אווי של ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט, עלויות המיגון בביתו של בנט ולתחקיר האסלות בעניינו של גדעון סער. לסיום הוא סבור: "הם מנסים במשך שנים לעשות את זה לסער, לאהוד ברק, לכל מי שאינו מתקפל מולם. חימי המרוסק השתמש בביטוי "מכונת הרעל", אבל זה ביטוי סלחני מדי, כמעט חלבי. מדובר במכונת טרור".

אילה חסון משתנקת בראיוןרשת 13

אילה חסון התראיינה אתמול (ד') לתוכנית 'חמש' עם שרון גל וטענה כי ישנם עוד סיפורים בעניינו של יושב ראש לשכת עורכי הדין אבי חימי.

"אני רוצה להגיד לכם שיש אין ספור עניינים שקשורים באבי חמי בתחומים של נשים וזה דבר שהוא מדהים, ואני מדברת בתור ילדה שעברה תקיפה", פתחה חסון את דבריה. ''אני יודעת למה הוא מתפטר, הוא רוצה שירחמו עליו''.

כשקולה נשנק בבכי תקפה חסון: "החייתיות הזאת בכל דבר - זה כן ביבי זה לא ביבי - אנשים פשוט ירדו מהפסים, חיות טרף".

לדבריה, "יושבת עורכת דין אולי היא לא גאונה, אולי היא חכמה, אולי היא מתאימה להיות שופטת אולי, אומרת לי שהיא לא רוצה לדבר על הסיפור הזה ואני חטאתי ושכנעתי אותה, עכשיו הופכים את זה. תגידו, איבדתם את זה? ירדתם מהפסים? תתביישו לכם".

"מה, המחאה (נגד רפורמת לוין) תמות אם היה הגאון הזה שהיה ימין ועכשיו פתאום נהיה שמאל ילך?", שאלה חסון לסיום.