מחכים לכם בבית

נכון, גם אצלנו יש טרור, וגם כאן הוא אכזרי וכואב. אבל כאן, זו המלחמה על הארץ שלנו.

אורית סטרוק , י"ח בטבת תשע"ה

אחים יקרים שלנו, בואו הביתה. בימים אלה, כשהטרור הערבי מרים ראש בצרפת וחושף את מלוא אכזריותו, גם אנחנו, כמותכם, רואים את התמונות הקשות, ולבנו יוצא אליכם.

כשההשתלטות הערבית על צרפת, ועל אירופה כולה, משפיעה באופן הרסני לא רק על החלטות פרלמנט נגד ישראל, אלא גם על היכולת של הצרפתים להגן על עצמם, אל תשכחו שיש לכם כאן, במרחק של כמה שעות טיסה, אחים אוהבים שמחכים לכם.

נכון, אני יודעת, לא קל לעשות עליה. לא קל לעזוב הכל מאחור ולהתחיל מחדש: בית, שפה, לימודים, פרנסה, קריירה, חברה ותרבות.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם. רבים מאתנו, כמו גם בעלי וכל משפחתו, שעלו מצרפת, מכירים על בשרם ממש את קשיי הקליטה. אנחנו לא מקלים בכך ראש, ואנחנו מבינים שהמשימה הזו, מוטלת עלינו. במדינה שחלק גדול מאזרחיה הם עולים, חדשים וותיקים, אתם עוד תראו כמה מהר תהפכו כאן מנקלטים, לקולטים.

נכון, גם אצלנו יש טרור, וגם כאן הוא אכזרי וכואב. אבל כאן, זו המלחמה על הארץ שלנו. על הצדק ההיסטורי שלנו. כאן, הצבא שלנו, המשטרה שלנו, כוחות הביטחון שלנו – נאבקים בטרור הזה. אתם, וילדיכם, תוכלו להיות שותפים אמיתיים למאבק הצודק הזה, המאבק הצודק של עם ישראל על ארץ ישראל.

אחים יקרים שלנו, בואו הביתה. כאן, בבית המשותף של כולנו, מחכים לכם האבות והאמהות של כולנו. אברהם יצחק ויעקב, האבות שבזכותם נגאלו בני ישראל ממצרים, מחכים גם היום לבניהם, שיצאו מכל הגלויות ויחזרו הביתה, לארץ ישראל.

אלפיים שנה הם חיכו והנה סוף סוף זה קורה. ממש כמו בפרשת השבוע – הגיע הזמן לצאת מהגלות ולחזור לארץ האבות. בואו, תצטרפו לתהליך ההיסטורי המדהים הזה. אבא ואמא של כולנו מחכים לכם, האחים שלכם מחכים לכם, ארץ ישראל מחכה לכם, החיים האמתיים שלכם כיהודים השבים הביתה – מחכים לכם.