לא משחקים באש

אשי הורוביץ , י"ח באדר תשע"ה

דעות לא ניתן יד למהלך כזה. ישי
לא ניתן יד למהלך כזה. ישי
צילום: עצמי

מכתב פתוח לחברי היקרים והטובים  בבית היהודי הן פעילי השטח שהם כאחים לי ממש והן הרבה מהמתמודדים שאני מכבד ומעריך.

במוצ"ש האחרון קיבלתי כמו רבים מכם מכתב מרגש מנפתלי בנט על הסכנה הכרוכה לארץ ישראל בבחירות הקרובות ואם לומר את  האמת הזדהיתי עם חלקים רבים מתוכן המכתב,  במיוחד עם הסכנה הגדולה לארץ ישראל וגם מהחשיבות לשכנע מתלבטים רבים ולהביא  תומכי ליכוד כחלון וכו' לבית היהודי.

לעומת זאת, בימים האחרונים אני רואה מתקפה של מועמדי הבית היהודי נגד מפלגת יחד. הן בחוגי בית וכנסים והן היום בכתבה שהתפרסמה בערוץ 7, הרב רונצקי תוקף את מפלגת יחד ואומר הציבור יחליט אורית סטרוק או פעיל ש"ס.  אילת שקד אמרה "מפלגת יחד היא מפלגה חרדית" אנחנו ציונות דתית ועוד ועוד  

השאלה  היא שונה לחלוטין!   

לא האם אורית סטרוק או פעיל ש"ס ששון טרבלסי (שאגב ידוע ונאמן לארץ ישראל ותורת ישראל לא פחות מאף אחד בבית היהודי)

אלא, האם  תהיה בכלל ממשלת ימין או לחלופין ממשלת שמאל. האם נפתלי בנט יהיה שר בממשלה הבאה??  או לחלופין יכבוש את ספסלי האופוזציה  ואת מתקני המגורשים !

על פי כל הסקרים הרציניים שהתפרסמו עד כה  מאז הצטרפות "עוצמה יהודית" בראשות ברוך מרזל ומיכאל בן ארי למפלגת יחד המפלגה מקבלת בסקרים בין 4-6 מנדטים.

מפלגת יחד בנויה ברובה מאנשים שהשקפתם נוגדת את הבית היהודי  מחרדים פורשי ש"ס שעכשיו מעבירים אותם באופן ברור למחנה הלאומי. ומאנשיו של ברוך מרזל ומיכאל בן ארי  שבבחירות האחרונות נתנו למיכאל בן ארי כמעט 3 מנדטים  ובכל מקרה קולם לא ילך לבית היהודי.  וכמובן  שישנם כמה אלפי קולות חופפים עליהם מתבצע המאבק בין "יחד" ל"בית היהודי" .

נכון הוא שגם מצד יחד מתבצע מאבק לא נעים כלל על קולות אלו ואני קורא מכאן להפסיקו ולכבד אחד את השני, אבל, עקב המצב הנוכחי הנזק מצד  מתקפת הבית היהודי על יחד  עלול להיות גדול והרסני הרבה יותר לכל עם ישראל החפצים בממשלת ימין.

בימים אלו מתנהל קמפיין ממומן על ידי גורמים אנונימיים  נגד אלי ישי שכביכול אלי ישי הוא שמאלני ועוד גיבובי שקרים מדוע?! האם באמת הם חושבים שאלי ישי שמאלני?? האם הם באמת מאמינים בקמפיין שלהם ורוצים שתצביעו בית יהודי ולא יחד?? התשובה היא לא!

הם מבינים שהדרך היחידה  להפיל את שלטון הימין  הוא על ידי הפלת מפלגת יחד. כי מפלגת יחד תהיה הקול המכריע בענייני ימין ושמאל.

האם "אחינו" בבית היהודי לא מבינים זאת גם? האם לא למדנו לקח מהמתקפות על עוצמה לישראל שהיו במרחק נגיע מ-3 מנדטים  ורק קמפיין מיותר והרסני הפסיד לימין 3 מנדטים בבחירות הקודמות ??

הרי כולנו יודעים שאלי ישי הוא נאמן ביותר לארץ ישראל ואפילו אורי אריאל מספר 2 בבית היהודי תמך ועודד  בהצטרפות "תקומה"  לאלי ישי והרעיף אליו שבחים רבים.

"והאח בנט" שאני באופן אישי מכיר מעריך ומוקיר אותו  כתב לו מכתבים מאוד חזקים על עמידתו האיתנה על ארץ ישראל.

השאלה המרכזית כאן היא האם שווה עוד כמה אלפי קולות לבית היהודי שאולי יכניסו  עוד מנדט או  לחלופין 4 מנדטים לפח ושלטון שמאל???

מכאן אני קורא קריאה לחברי בבית היהודי, אם אתם באמת נאמנים לעם ישראל וארץ ישראל  ואינכם חושבים על עוד מנדט פחות מנדט  אסור לכם לשכנע ולו אדם אחד לעבור ממפלגת "יחד" לבית היהודי. האמת היא שעליכם לנהוג להיפך, אתם בתור אוהבי ארץ ישראל צריכים לרוץ ולהתאמץ ולדאוג שמפלגת יחד תעמוד בגאון  ותצליח !

ואל דאגה  חברי מהבית היהודי  אם תעבדו נכון   גם אורית סטרוק החרוצה וגם רונן שובל היקר  וגם הרב עמיטל בראלי ממפלגת יחד (שהראה נאמנות יוצאת דופן לארץ ישראל  בהתנתקות )  יהיו בכנסת הבאה לו רק תעבדו על הקולות הנכונים.

 בין יחד לבית היהודי ישנם כמה אלפי קולות בודדים  אך בין המתלבטים  בין בנט לבין כחלון לפיד והליכוד ישנם  הר של מנדטים( כמו שציין נפתלי במכתבו) שיכולים לדאוג להגדלת  הבית היהודי והמחנה הלאומי.

אני באופן אישי והרבה מחבריי מצביעי יחד עסוקים בלשכנע הרבה  מחברי מצביעי ליכוד שברור לי שלא יצביעו ל"יחד"  לתמוך בבנט ובבית היהודי  מכיוון שמלכתחילה צריך  את אורית סטרוק  הרב רונצ'קי ורונן  ולא את דיכטר! ובוודאי כל חברי הבית היהודי עדיפים מכחלון לפיד פירון ושות'

לכן חברי אוהבי ארץ ישראל  בואו לא נזרוק את התינוק עם המים. בוא לא נתעורר אחרי זה ונגיד הצלחנו להכניס עוד מנדט  והבאנו על עצמינו את פינוי בתינו. ניתן גם להכניס את אורית וגם את הרב בראלי לו רק נפעל נכון.

אני קורא מכאן גם לחברי ממפלגת יחד וגם מהבית היהודי לחדול מכל התקפה פנימית ורק לחזק אחד את השני.

חזק חזק ונתחזק