נתניהו ותנועת הBDS

באו"ם ובקמפוסי האוניברסיטאות נתפסת מדינת ישראל כמדינת "אי צדק" בשל שליטתה בעם זר ובארץ לא לה

יעקב (כצל'ה) כץ , כ"ד בסיון תשע"ה

אין תירוצים לשנאת ישראל. לכן בראיונות שקיימו בשבוע שעבר נשיא ארה"ב אובמה ומנכ"לית "שוברים שתיקה", האחד בתוכנית "עובדה" עם אילנה דיין והשניה ב"קול ישראל", הם מנסים להצטדק באומרם שהם אוהדים את העם היהודי ושהם לא פחות מפטריוטים של מדינת ישראל.

זאת חרף העובדה שבראיונות אלו הם למעשה משתפים פעולה עם אויבינו אשר שמו להם למטרה להשמיד ולאבד את כל היהודים מנער ועד זקן.

התירוץ להתנהגות זו היא מה שהם רואים כהתנהלותה הקלוקלת של מדינת היהודים: מדינת ישראל היא מדינה כובשת וככזו היא מתעללת ביושבי הארץ הערבים, גוזלת את ארצם, מקימה ערים ואזורי תעשייה ליהודים ובכך מנציחה את הכיבוש ומונעת כנראה לתמיד את "חזון" הקמתה של מדינה פלסט' במרחבי ארץ אלו. עקב "פשעים" אלו מודיעים השניים שעל ישראל להיענש בחרמות, סנקציות, ועוד.

העם היהודי היושב בציון איננו נשאר אדיש לשנאתם ובסקרים הנעשים לבדיקת יחסם של היהודים היושבים במדינת ישראל כלפי אובמה מתברר שהוא נחשב לאויב ולשונא בדומה ליחס ולחוסר הסבלנות כלפי תנועת "שוברים שתיקה" והאג'נדה שלה להכפיש בכל אתר את חיילי צה"ל ומפקדיו.

באו"ם ובקמפוסי האוניברסיטאות נתפסת מדינת ישראל כמדינת "אי צדק" בשל שליטתה בעם זר ובארץ לא לה. הם נסמכים על נאומו המפורסם של רוה"מ נתניהו באוניברסיטת בר-אילן בו הודיע שאכן תקום מדינה פלסט' וקבל עם ועולם אישר שאנו עם כובש והם האחרונים עם נכבש.

סיבותיו של נתניהו ואי נכונותו להקמת המדינה הפלסט' עכשיו בגלל הפחד, האימה, חוסר הבטחון והאיום הקיומי על המדינה לא מצליחים להקהות את העובדה שמדינת ישראל נוהגת שלא בצדק בשליטתה על עם זר ובארץ זרה.

אם חשב נתניהו בעבר שבטקטיקת הדברים והנאומים הלללו הוא מרוויח זמן, היום עם היגלות הנתונים לפיהם מעבר לקו הירוק (מזרח ירושלים, יו"ש, והגולן) שנכבשו ושוחררו במלחמת ששת-הימים מתגוררים כ-800,000 יהודים ושלא ניתן לגרשם, על רוה"מ נתניהו לחדול מדרך טקטית זו ולהפסיק לפסוח על שני הסעיפים ולומר בצורה ברורה כפי שאמרו לפניו אביו ומנהיגו ז'בוטינסקי וכנאומו של הנשיא שמעון המכבי החשמונאי "לא ארץ נוכריה לקחנו... כי-אם את נחלת אבותינו, אשר על-ידי שונאינו, בלא משפט, באיזה זמן נכבשה", ושרעיון שתי המדינות חלף מן העולם.

כל עוד נתניהו ממשיך להצהיר על הסכמתו להקמת המדינה הפלסט' ימשיכו הנשיא האמריקני וה-BDS במאמצים להשתמש בהצהרותיו של רוה"מ כראיה שמדינת ישראל היא מדינת "אי צדק" ושעליה להיענש במלוא החומרה.