סדום בקוצרא

אין לנו עסק עם מחבל אחד או חוליה בודדת ולא "אינתיפאדת בודדים" אלא מלחמה כוללת וטוטאלית.

הרב שמעון בן - ציון , כ"א בכסלו תשע"ח

מלחמה ארוכת שנים מתחוללת בארץ ישראל בין ישראל לישמעאל. הרבה מאוד דם נשפך על פיסת ארץ זו. זכינו לפני 70 שנה לתקומת מדינת ישראל, וצה"ל נלחם באוייב שסביבנו.

בעזרת אלוקי מערכות ישראל, מעטים מול רבים, ומנצחים כמו בימי המכבים. אבל בתוך ארצנו, גדל סרטן ממאיר , כאשר ממשלת ישראל וזרועות הביטחון טועים ומטעים בקריאת המצב.

אין לנו עסק עם מחבל אחד או חוליה בודדת ולא "אינתיפאדת בודדים" אלא מלחמה כוללת וטוטאלית. השבוע קיבלנו דוגמא קשה לאמת הכואבת ולסכנה המיידית. מאות מערביי קוצרא נענו לזעקות שנשמעו במסגדים ויצאו לפרוע בילדי מגדלים כמו פוגרום בגלות. כך היה בטיול ילדי אלון מורה לפני כ- 30 שנה, שגבה מחיר כבד של רצח תרצה פורת הי"ד. ופציעתו הקשה של המאבטח שממנה הוא סובל עד היום.

כך קרה ברמאללה כאשר שני חיילי המילואים נשחטו על ידי ערביי רמאללה אשר צולמו מתגאים בדם שעל כפות ידיהם. באום-אל-פאחם ליוו אלפי תושבי העיר בהלוויה משולהבת וצמאת דם את שלושת הרוצחים של השוטרים שנרצחו בהר הבית. בני סכנין משתוללים ביציע כאשר הימנון המדינה מתנגן באצטדיון טדי.

המדיניות הרשמית מסרבת להודות כי יש לנו מלחמה כוללת בעמלק של הדור הזה, והאוייב הערבי שבתוכננו. אולי זהו פחד גלותי, או עייפות ממלחמות, ואולי שיכרון של אשליות של שלום. אבל את השקר הזה צריך לנפץ. הפיתרון היחיד: לעקור את הגידול הממאיר מארצנו הקדושה. כפי שאמר הכובש הראשון  יהושע בן נון:

הרוצה להילחם- נילחם בו בכל עוז.

הרוצה לפנות- יעזוב (ואף נשמח לסייע לו).

הרוצה להשלים ולקבל שילטון ישראל בשלמותו- נבדוק ונשקול.

לכן מקום כמו קוצרא, צריך להימחק ולהיעקר.

לא נשמע טוב? לא נשמע הומאני??

קול דמי אחינו הזועקים אלינו מהאדמה כואב הרבה יותר, וזעקתה של הארץ האהובה חודרת ופוצעת את ליבנו.

אין יותר הומאני, צודק ומוסרי מלהחזיר את הביטחון לארצנו ולעמנו.

המאבק שלנו הוא לא מול מחבל בודד אלא כמו מול סדום ועמורה וכך צריכה מדינת ישראל להתייחס לאוייב שבתוכינו. וכדברי דוד המלך: " ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם".

"חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלוקינו..."