כסף מזוהם

עו"ד אביעד ויסולי , ג' בטבת תשע"ח

האיחוד האירופי מציע למדינת ישראל הסכם תמיכה במחקר מדעי, בתנאי שהמחקרים הנתמכים לא ייערכו מחוץ לתחומי הקו הירוק. 

נתניהו ביקש משרי הממשלה לאשר זאת ללא דיון.  שרת התרבות מירי רגב הודיעה על התנגדותה ועל כן ייערך על כך דיון בממשלה.

שורשיה של האנטישמיות באלף השנים האחרונות נעוצים בנסיונות הבלתי נלאים של שליטי אירופה, בדרך כלל, להסית את עמיהם כנגד היהודים.  נוח לשליטי אירופה לתלות משברים כלכליים, חברתיים ודתיים ביהודים, על מנת שזעם ההמון יופנה כנגד היהודים ולא כנגדם. 

בתור "בונוס" גוזלים השלטונות את רכושם של היהודים ומעשירים את כיסיהם.  כך היכו גלי האנטישמיות בעם היהודי באירופה שוב ושוב.  הדברים הגיעו לשפל המדרגה, ממש לתהום, בשואה, שלאחריה הוקמה מדינת ישראל.

השליטים הערבים ניסו (ועדיין מנסים) לחקות את שליטי אירופה ולהפנות את זעם עמיהם כנגד היהודים.  כך תכננו שליטי מצרים, סוריה וירדן להשמיד את מדינת ישראל ב – 1967.  כך תכנן סדאם חוסיין בתחילת שנות התשעים.  כך מתכננים כיום שליטי איראן.

ואולם, לקב"ה יש תכניות אחרות. במלחמת השחרור קבלנו את רוב ארץ ישראל.  אך מכיוון שהיו כאן רק כ – 600 אלף יהודים, נאלצנו לוותר על יהודה, השומרון וחבל עזה.  אחרת היה נוצר רוב ערבי שהיה "בולע" את האופי היהודי של מדינת ישראל. במלחמת ששת הימים, כשמספר היהודים הגיע לכ -2.5 מיליון, קבלנו את יתר ארץ ישראל, וכן את הגולן וסיני (עליו ויתרנו בסוף שנות ה – 70). 

כך בנינו את המדינה היהודית שהפכה למדינה החזקה ביותר במזרח התיכון.

האנטישמיות לא השתנתה, ולא תשתנה בעתיד.  היא רק לובשת בכל פעם פנים חדשות.  האנטישמיות המודרנית שואפת עדיין לחסל את מדינת ישראל.  הדרך ה"מעודנת" של האירופים היא לנסות להקטין את מדינת ישראל לגודל כזה שניתן יהיה לחסלה.  הגודל הזה הוא "גבולות 1967". 

אבא אבן, שהיה הסמן השמאלי של מפלגת העבודה, קרא לגבולות 67 "גבולות אושוויץ". ולא בכדי.  בגבולות אלה ניתן יהיה לחסל את העם היהודי. כמו באושוויץ.

כאשר ראו האירופים שבכוח הם לא יצליחו להקטין את מדינת ישראל ל"גבולות אושוויץ", הם פנו ל"טריק" העתיק – לכסף.  נפתה את היהודים בכסף להתכנס לגודל שניתן לחסלו.  כך הם תומכים בערבים המפעילים טרור כנגד היהודים כדי לגרשם ל"גבולות אושוויץ".  כך הם מממנים הקמת אינספור "מאחזים" בלתי חוקיים בכסף אירופי כדי לפגוע בהתיישבות היהודית. כך הם מפעילים את קמפיין ה – BDS שהוא הגרסה המודרנית ל"חרם הערבי" מלפני דור ולגטאות באירופה מלפני שני דורות. כך הם מפתים את הממשלה ב"תמיכות" מדעיות בתנאי שלא ייעשה בהם שימוש מחוץ ל"גבולות אושוויץ". 

 אלה פניה של האנטישמיות המודרנית.  שרי ממשלה ישראל, אלה שלא שכחו שהם יהודים, חייבים לחשוף, להוקיע ולקעקע את כל הנסיונות האנטישמיים האירופיים לפגוע בשליטה של עם ישראל על ארץ ישראל, ובעצמאותה של מדינת ישראל.  הכסף שהם מציעים לממשלה כדי לוותר על ריבונותנו על ארץ ישראל הוא כסף מזוהם.

 כל מדינות העולם משתמשות כיום בידע ובתוצרי המחקר הישראלי בתחומי הסלולר, הסייבר, המים, הרפואה, האינטרנט והביוטכנולוגיה. מדינת ישראל היא מעצמה טכנולוגית. על הממשלה לעמוד על כך כי כל מדינה אשר מעוניינת ברשיון לשימוש בידע הישראלי, חייבת להכיר במדינת ישראל, בבירתה ירושלים ובריבונותנו על ארץ ישראל. 

כל הכבוד לשרת התרבות מירי רגב, שהבינה את האבסורד בקבלת תמיכות מהאיחוד האירופי, להם מצורפות מגבלות החותרות תחת עצם  קיומנו.  על בנימין נתניהו, וכל שרי ממשלת ישראל, להודיע לאיחוד האירופי כי מדינת ישראל לא תיגע בכסף המזוהם באפליית יהודים באשר הם. איננו מעוניינים בשום תמיכה שכוללת תנאים הפוגעים בריבונותה של מדינת ישראל.  הכבוד הלאומי של העם היהודי ושל ארץ ישראל אינו עומד למכירה בשום סכום.