מי ששירת בקריה לא יודע מה זו מלחמה

השמאל הקיצוני מנהל מאבק מתמשך שמנסה להאיר את צה"ל באור שלילי ובפועל קושר את ידיהם של החיילים שמחרפים נפשם למעננו.

אופיר סופר , כ"ה בניסן תשע"ח

דעות אופיר סופר
אופיר סופר
צילום: הלל מאיר

חיילי צה''ל פועלים ללא לאות למען הגנה על הגבולות של מדינת ישראל ועל אזרחיה. הגיע הזמן שהשמאל הישראלי ייקח אחריות על עצמו ויפסיק לחפש כל הזמן סיבות או סרטונים כדי לתקוף את חיילי צה''ל ולהחליש את עמידתה האיתנה של ישראל. 

בימים האחרונים נוכחנו לגלות כי פעולות רבות של ארגוני השמאל הרדיקליים מונעים מתוך רצון עז לפגוע בשמה של מדינת ישראל, ראינו זאת בעקבות ביטול הגעת נשיא הונדורס לטקס הדלקת המשואות ואנו רואים זאת גם כעת.

השמאל הקיצוני מנהל מאבק מתמשך שמנסה להאיר את צה"ל באור שלילי ובפועל קושר את ידיהם של החיילים שמחרפים נפשם למעננו, כולל למען שמאל הקיצוני.

הארגונים הרדיקליים מוכנים למכור את נפשם בטענה שהם שומרי הסף של המוסר והערכים של צה"ל. אז במקום לעסוק בהכפשת שמם של הלוחמים המצויינים שלנו, שיחדלו מההתייפיפות שלהם, מפגישות אהבה עם מחבלים ועליה לקבר של רב המרצחים ערפאת ואז ידברו על ערכי צה''ל ומוסר מהו.

כנראה שמי ששירת בקריה ולא יודע מה זו מלחמה ומה זו פעילות מבצעית, ומתרגש מכל מילה והתבטאות. כל לוחם יודע שהדבר העיקרי הוא לקיים את ה "הבא להרגך השכם להורגו" וזאת על פי פקודות צה"ל תוך שמירה על הערכים.