תודה לתושבים הגיבורים

הציבור שנחשף לאבסורד ששופטי בג"צ יצרו, נקרא למחות ולעצור את מסע ההרס וההשחתה האובססיבי.

תגיות: יהודה פואה
יהודה פואה , א' בתמוז תשע"ח

כבר שנה וחצי שחמש עשרה משפחות מנתיב האבות מתמודדות עם גזירת הרס הזוייה. אנשים טובים שרוצים לחיות. לא יודעים מה זה פרסום וקמפיינים וחסרי כל שאיפה פוליטית.

במהלך הזמן הם הבינו שביתם עומד בחזית של עוד 4000 בתים נוספים ברחבי יהודה ושומרון, שבג"צ זומם להרוס. המשפחות ניהלו קמפיין מושקע ומשמעותי במטרה לעצור את החורבן הכללי. 

הבטיחו להם אלפי הבטחות כדי שיחדלו מהמאבק,אבל הם לא הירפו וישבו יום ולילה כדי לחשוב איך עוצרים את ההרס שמאיים על אלפי משפחות נוספות. גייסו כספים , הפסיקו לעבוד לפרנסתם ויצאו לקרב נגד המגמה המסוכנת. נגד רדיפת היהודים שבג"צ מנהל. 

היו הרבה אנשים טובים שהסבירו להם שלא כדאי והם עלולים להפסיד. היו שאמרו שאין סיכוי וכל המאמצים ירדו לטמיון. ושידאגו כבר למשפחה ולילדים שלהם.

התושבים דאגו גם למשפחה והילדים אבל ניסו כל הזמן להחזיק את הראש מעל המים ולבדוק מה נכון ומה טוב לעם ישראל כדי שמסע ההרס שבג"צ מנהל ייבלם.

ב"ה לא אלמן ישראל ואלפי יהודים טובים בכל רחבי הארץ יצאו למחות נגד הפשע שבהרס המיותר.מלבד אלו שהגיעו בפועל לבתים, היו גם רבים שהפגינו בערים ובצמתים, בכיכרות הוירטואליות וברשת. 

כולם ביחד חשפו מול הציבור את העוול הנורא.את החורבן ההזוי שממשלת ישראל נתנה לו יד ללא סיבה הגיונית וללא מוסריות יהודית.

 העמל וכל ההשקעה של תושבי נתיב האבות לא הייתה לשווא. גורלם של 4000 משפחות עדיין תלוי באוויר ועתיד בתיהם תלוי בהחלטת בג"צ הקרובה לגבי חוק ההסדרה ובהתנהלות הממשלה מול פסילה קרובה של החוק.

הציבור שנחשף לאבסורד ששופטי בג"צ יצרו, נקרא למחות ולעצור את מסע ההרס וההשחתה האובססיבי. כולי תקווה שזה ההרס האחרון. ימים יגידו האם בזה נגדעה השיטה או שיהיה סיבוב נוסף של הרס וחורבן. משפחות גיבורות מעפרה מעמונה ומנתיב האבות עמדו בגבורה בחזית הזאת בשביל כולנו אנשים רבים שמסרו את זמנם, כספם ופרטיותם על הדבר הזה. חשוב להכיר להם תודה על כך.