מלחמת הישראלים ביהודים

משהו מוזר קרה לשמאל הישראלי. אחרי ניצחון נתניהו בבחירות 96 אמר פרס בראיון הארץ" "היהודים ניצחו את הישראלים".

משה פייגלין , כ"א באב תשס"ג

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: פלאש 90
משהו מוזר קרה לשמאל הישראלי. אחרי ניצחון נתניהו בבחירות 96 אמר פרס בראיון "הארץ" "היהודים ניצחו את הישראלים". אבל פרס טעה. הניצחון הפוליטי ההוא, לא היה יותר מאשר חיפוש מחסה נואש בצל הקיקיון – "מקום תחת השמש". את הכוון אליו מתקדמים, המשיכו להוביל השליטים האמיתיים – שליטי התרבות והתקשורת, שליטי זרועות הביטחון הפנימיות והחיצוניות, שליטי התביעה והמשפט ושליטי הכלכלה.

אז באמת בקרב הפוליטי הקטן ניצחו היהודים, אך במלחמה הגדולה הישראלים הם שניצחו את היהודים, ותהליך עיקור העם היהודי מארצו ומזהותו באמצעות ערפאת, מה שמכונה בשם הצופן "תהליך השלום", נמשך במלוא המרץ.

את היהודים, הישראלים ניצחו, אבל את המציאות כלומר, את בורא עולם קצת יותר קשה לנצח. מפלס הדם בביצת "תהליך השלום" עלה על גדותיו והציבור בארץ החל בורח מן השמאל כנשוך נחש.

בבחירות האחרונות הפך השמאל הישראלי לכוח פוליטי משני.

אלא שבאין חזון בימין, פורע השמאל גם שטרות ללא כיסוי. מכיוון שהימין לא הציב אלטרנטיבה אמיתית לדרכו של השמאל, יכול היה השמאל להמשיך ולתעתע בציבור. אמנם תהליך עיקור העם היהודי מארצו ומזהותו באמצעות ערפאת, טבע בביצה מדממת, אך הימין אילם, ובריק שנוצר המציא השמאל פטנט חדש להגשמת ייעודו. במקום להיפטר מהארץ הנושאת את זהותנו, באמצעות הסיסמה "שלום", נעשה זאת באמצעות הסיסמה "ביטחון". כך נולדה גדר ההפרדה.

דומה היה שסוף כל סוף נפתרו כל הבעיות. הנה הצלחנו במהלך חד צדדי מבריק להיפטר מהשטחים הארורים, לזרוק את המתנחלים לכלבים, ולהקים מדינה פלשתינית שם, וגם את סינגפור של המזרח התיכון על גדות הירקון ,כאן. בלי חברון ובלי קבר רחל, בלי ירושלים ובלי שכם, בלי מתנחלים ובלי הצורך לזכור כל הזמן מי אנחנו ומה אנחנו עושים פה בכלל. הנה כי כן, הישראלים הביסו סופית את היהודים.

אמנם את משוכת הימין הרופס בשמאל צלח בקלות. "זו לא גדר ביטחונית, אלא פוליטית", רטנו כמה חברי כנסת מהליכוד, והצטרפו במהירות ליוזמת הגדר. שהרי "אם אינך יכול לנצח אותו הצטרף אליו" – הוא כלל ברזל בימין הישראלי.אבל את משוכת המציאות ,את אלוקים , הם לא הצליחו לצלוח. כי קרה משהו מוזר מאד: התנגדות מהימין אמנם לא היתה, ואפילו מועצת יש"ע זימרה זמירות גדר, אבל ההתנגדות באה בהפתעה גמורה, מהעורף –מהערבים ומארה"ב.

לזה ה"ישראלים" לא ציפו. הרי הערבים מקבלים כאן בדיוק מה שרצו, מבלי לשלם דבר! הגדר הזו מקימה להם בפועל את המדינה הפלשתינית, מפקירה את המתנחלים, היא כל מה שהם דורשים תמיד, והם יכולים להמשיך להרוג יהודים. אז מה ההתנגדות?! התשובה היא שהגדר הזו מקימה בפועל את המדינה הפלשתינית.

כן, הגדר הזו מקימה בפועל את המדינה הפלשתינית, וזהו החלום הרע ביותר שלהם. כשאהוד ברק אכף עליהם את הקמת המדינה הפלשתינית (זוכרים איך דחף את ערפאת לתוך אחוזת וואי?), הם פתחו במלחמה. זה מה שיקרה עכשיו בגלל הגדר שישראל בונה, המקימה בפועל את המדינה הפלשתינית. נראה שהאמריקנים קיבלו רמז בעניין ולכן הצטרפו למתנגדים.

התרבות הערבית היא תרבות של גזל, לא של יצור. ב 98% מהסכסוכים המתקיימים בעולם בעת כתיבת שורות אלה – מעורב האיסלם. חבר שלי, איש עסקים אמריקני, נסחט פעם על ידי המאפיה המקומית שרצתה ממנו דמי חסות. "הם באו והסבירו לי שמהיום אנחנו שותפים", סיפר האיש. "מה היה קורה אילו היית מציע להם חצי מהעסק שלך, לבעלותם ולניהולם הבלעדי ושיעזבו אותך במנוחה?", שאלתי אותו. "הם היו צוחקים ומסבירים לי בעדינות את הכללים", השיב האיש. "ואם בכל זאת היית מתעקש להשאיר להם את העסק שינהלו אותו בעצמם?". "הם היו מחסלים אותי, והולכים לשדוד מישהו אחר", צחק האיש. "העסק לא שווה להם דבר בלעדי".

עכשיו מובן מדוע הערבים מדברים על מדינה (שותפות בעסקים) אך תמיד מעלים את המחיר כשמציעים להם זאת, ופותחים במלחמה כשממש נותנים להם מדינה מבלי לשאול אותם.

מעניין מה תהיה ההמצאה הבאה במלחמת הישראלים ביהודים.
משה פייגלין הוא ראש תנועת "מנהיגות יהודית" ומועמד לראשות הליכוד.