מגן צפוני

האויב אכזר ולא בוחל באמצעים. אפילו את 'אמא ואבא של שבת' הוא תקף בגן הילדים.

תגיות: דוד וכטל
דודי וכטל , ד' בטבת תשע"ט

עכשיו כולם כבר יודעים – מצפון תיפתח הרעה ואל מול האיום צריך להיערך למאבק קשה ומלחמה. מלחמת חורמה, מלחמת אין ברירה, להרחיק מעלינו את הצפוני – רוחות ודעות זרות, חיילותיו של יצר הרע.

הוא מצִדו מוכן למערכה כבר שנים. מכְריית מנהרות התקפיות תחת ערים ויישובים, דרך טילים שמטרתם זריעת הרס, חורבן, מחיקת משפחות שלמות וניתוק בין ילדים להורים, וכלה במלחמה פסיכולוגית על התודעה של הדורות הבאים.

להפיל את כל הגבולות הוא וחייליו חפצים, לבטל כל גדר שהרחיקה במשהו בינינו לעמים. בתִחכּוּם ובתעוזה הוא רכש לו סוכנים בתוכנו, אלו חלושי הדעת של עמנו.

האומרים לקִדמה האירופאית אבי אתה, לרוחה של אמריקה 'את ילידִִתנוּ'. המתפעלים מכל מה שהטיקט 'מודרני'/ 'פוסט מודרני' עליו מונח, הכנועים  שבינינו.

האויב אכזר ולא בוחל באמצעים. אפילו את 'אמא ואבא של שבת' הוא תקף בגן הילדים. מ'הופ קטנטנים' ועד פיגועי תופת של שטיפת מוח בסדנאות לתלמידי התיכונים, הוא איננו חס ואף לא מבדיל בין קטנים לגדולים.

ידו בכל ואת אימתו הוא משית על כולם, פוליטיקאים, גנרלים אמיצים ואפילו תלמידי חכמים מורמים מעם.

גם את מוצב ה'פונדקאות' הוא מאיים לכבוש. לתאוותיו אין קץ והוא לא מפסיק לדרוש. לשם כך הוא מפעיל אמצעים מיוחדים, מה שנקרא בשם הקוד: 'תיוג מחודש', או בצורה פשוטה יותר: 'מכבסת מילים'.  

את שיא השחיתות הוא הופך לנורמה ראויה ומפוארת – בעלי מפורעות נפשית רשאים לרכוש להנאתם תינוק אומלל וחסר ישע מאישה זרה, נתינה או תיירת.

על מה נתפלא, ומה לנו כי נלין, שנים של שתיקה והימנעות מהשבת מלחמה, גרמו לו לחשוב שהוא כל יכול ואת תביעותיו הקצין.  

גם את מהלכיו העתידיים אפשר כבר עכשיו לשער –

מביטול המושג משפחה, העלמת הנשיות וערכה של האישה, ועד לחלוקת תינוקות מבלי שיוך ביולוגי אלא רק על פי קריטריונים של משרדי הרווחה (מי שלא מאמין וחושב שמא אצה לו הדרך לכותב ההוזה, יתכבד ויקרא את פניני שרי הצבא של הזה).

אנו מצִדנו התעוררנו מאוחר, אולי כי קיווינו שמא טוב יותר יהיה מחר. אולם המחר הגיע, ואתו גם מחרתיים, והמצב רק החריף שבעתיים. כעת ידו כבר תקיפה עלינו, ממזרח ומים, מצפון ומדרום, הוא פשוט בכל מקום. שולט שליטה של ממש במוחות, מתעתע, חודר וקונה שביתה בנפשות.

התעוררנו מאוחר, אבל לא מאוחר מדי.

כל פעולה חיובית בתחום עושה פירות, ומרובה מידה טובה מכמה וכמה פורענויות. על כן עלץ ליבי ותעלוזנה כליותיי, עת שמעתי קמה לה תנועה חדשה הנותנת ביטוי לרִגְשות האנשים הפשוטים, רִגשותיי.

'משפחה יש רק אחת', הם מזכירים. כמה פשוט וכמה נכון. משיבים מלחמה שערה, רגע לפני שנאבד את הצפון.

זוהי מלחמת על מי שאנחנו, מלחמת העצמאות. ככל הגויים בית ישראל, או עם ה' שבכוחו להאיר את האפילה לעולם כולו. מלחמת העצמיות.  

נכתב לרגל אירוע הפתיחה של ארגון 'בוחרים במשפחה', אשר יתקיים ביום ראשון הקרוב ליד מגדלי עזריאלי.

בוחרים משפחה