חברים, צאו מהסרט

אם לא תשכילו להתאחד ולהכניס פנימה את עוצמה יהודית, אם חלילה נאבד שוב 100 אלף קולות או אפילו גרוע מכך, לא נסלח לכם.

נפתלי קנדלר , י' באדר תשע"ט

התאחדתם, שאפו, למה לקח כל כך הרבה זמן תענו לעצמכם אבל הדרך עוד ארוכה; אל תשלו את עצמכם שכבר הסתיים לו החלק המורכב.

אם נזכור שהסקרים המחמיאים נותנים יחדיו 4 מנדטים, האופטימיים אולי 5 ואפילו נקשיב לקול הפנימי והאופטימי שלנו שעכשיו נתחיל לעבוד והציבור יתאחד מאחורי האחדות, נצא בקמפיין להצלת קולות הימין ונגיע ל-6 מנדטים בחלומות הוורודים.

עתה נחזור לקרקע המציאות- הסקרים מדברים על 4 מנדטים, כאשר אותם הסקרים נותנים לימין החדש 7-9 מנדטים. המחנה שלנו גדל והוא צריך ויכול לגדול עוד יותר. וכן: גם אני כועס על התנהלותם של שקד ובנט אבל בהחלט מאמין שהם יהיו לצדנו ברוב מוחלט של הנושאים הבוערים לנו.

שקד בכנס המנהלים בים המלח ציינה השבוע כי "כשישיבות ההסדר יצטרכו עזרה, הן יבואו אלי ואני אעזור להן", אשרי המאמין, אבל הימין החדש הם לא הנושא כרגע. באיחוד עם עוצמה יהודית ויחד הסקרים מעניקים לנו 8-10 מנדטים.

"אבל זה מבריח קולות של מקומות עם ריכוזי דתיים ליברליים בגבעת שמואל, רחובות, פתח תקווה, מודיעין, רעננה, כפר סבא, בקיבוץ הדתי ועוד", מיד יזעקו הקטגורים, "נקבל עוד 3-5 מנדטים ו-2 לפחות יברחו לנו מבין 'ציבור הבוחרים הקלאסי'". אז הנה הפרשנות ועמה השכל הישר- חברים, השתחררו מתסריטי שנות ה-80 וה-90 שלא יחזרו עוד וכן גם באדיבות שקד ובנט שגרמו לשינויי תהליכים תרבותיים ודתיים משמעותיים בציונות הדתית בשנים האחרונות- הליברלים לא יצביעו לנו, הם גם כך עמוק בימין החדש או בליכוד.

גם היום הרב פרץ וסמוטריץ' לתפישתם לא משמשים עבורם ככתובת טבעית. כן, יש להם כמובן הרבה מה לומר לבית היהודי, אבל הם לא מצביעים בפועל! היינו בסרט הזה, מנדטים שלמים שלנו שעוברים לליכוד, והיום גם לימין החדש ולכן לא כדאי ולא נכון להיאבק בזה! אנחנו צריכים להציל קולות מהזבל ולדעת שבחירה בין שלוש אופציות איחוד כולל הוא הנכון ביותר!

אנחנו בעולם של פוליטיקה שבו מצבת המנדטים היא שתקבע את המשחק הפוליטי והאידאולוגיה השלטת ולא של בתי מדרש ובירור האמת האבסולוטית לא רלוונטית, בבחירות יש מדד אחד ויחיד - כמה קולות קיבלת וכמה כיסאות אתה סופר במליאה. אם נגיע ל- +- 8 מנדטים וניתן אף להגיע ליותר, נהפוך את הממשלה לממשלת ימין. אני אחדש לכם, ב- 4 מנדטים לבית היהודי ואיחוד לאומי יש רק 4 כיסאות, ב- 8 מנדטים ואיחוד של כל החבורה ככל הנראה יהיו לכם 5 כיסאות ואם נגיע ל- 10 מנדטים אז גם תקבלו סה"כ 6 כיסאות.

חברים צאו מהסרט שלכם, איפה הצניעות, איפה הענווה, איפה הפרקטיות והפוליטיקה? אני כמו רבים מחבריי מעולם לא הצבעתי משהו אחר מלבד ב' היסטורית, תמיד אהבתי את האיחוד הלאומי והיום אף יותר מתמיד אבל הצבעתי ב'.

חברים, אם אתם לא תשכילו להתאחד, ולהכניס פנימה את עוצמה יהודית ויחד, אם אנחנו חס וחלילה נאבד שוב 100 אלף קולות או אפילו גרוע מכך- גם את ה- 100 אלף קולות שלכם, לא נסלח לכם. אני תלמיד מובהק של מו"ר הרב דרוקמן, תוצר גאה של הציונות הדתית, רחוק מתנועת כך ומתנער מחלק גדול מדרכה אבל אני וחבריי הרבים, קוראים לכם להתאחד- זה כל כך פשוט, זה כל כך אמיתי ואם זה לא קורה - אני לא מצביע לכם!