שים פתק כפול (מכתב לליכודניק האמיתי)

אסף יפין פונה לליכודניק האמיתי ומציע לו איך לעזור לליכוד לעמוד על עקרונותיו.

תגיות: אסף יפין
אסף יפין , ב' בניסן תשע"ט

אתה אוהב את נתניהו בגלל הכישרונות וההישגים שלו, אתה אוהב את נתניהו בגלל שהוא מדבר יפה ומביא כבוד לישראל, אתה עומד עם כל הלב לצידו משום שהשמאל לא מפסיק להשמיץ בצורה מכוערת אותו ואת רעייתו שרה, אתה מצביע ליכוד כי הליכוד זה הבית שלך.

ודווקא בגלל שאתה ליכודניק אמיתי, אני רוצה להציע לך לעזור לליכוד לעמוד על עקרונותיו. להמשיך להיות ליכודניק ולשים פתק טוב שיחזק באמת את הליכוד. לשים פתק כפול, פתק שגם יעלה את ביבי וגם יושיב לידו שותפים חזקים ונאמנים.

כי מה זה הליכוד? מסורת, ארץ ישראל, עם ישראל, ביטחון, חיזוק השכונות, כלכלה, ישראל חזקה. כשאתה לא מבין איזו שטות איומה עשינו בהתנתקות, כשהקמנו לחמאס מדינת טרור שמכניסה אותנו לאזעקות ולחרדות שוב ושוב- בוא ותזכור את האנשים שהבינו כבר אז את הטירוף ועמדו אמיצים נגדו.

וכשאתה לא מבין איך החמאס עדיין יורה ושורף ועושה לילדים שלנו חרדות ויוצא מזה בהרגשת ניצחון - בוא ותיתן כוח למי שלא מוכן להתרגל לזה, ולא מוכן לתת חסינות לראשי החמאס. תן כוח למי שרוצה לגרום לחמאס להתחרט על הקסאם הראשון שהוא יירה, בלי הפוגה הומניטרית ובלי הפסקות אש מגוחכות,

וכשאתה רותח מזעם על החוצפה של בג"צ- תזכור את איילת שקד, את סמוטריץ ובן גביר, שמעזים לעמוד מולו ולהגן עם האינטרסים של ישראל ולא של האויב. וכשאתה רוצה מישהו שהוא חזק במסורת ונותן כבוד לדת - תזכור את המפלגה שתמיד תכבד באמת את תורת ישראל.

וכשאתה רוצה לחזק את השכונות ואת הפריפריה - תשים ליד ביבי את מנהיגי 'איחוד מפלגות הימין' שצמחו במקומות האלה ושיקדמו אותם: ראש התנועה הרב רפי פרץ, מקום רביעי אופיר סופר מהמושבים, יוסי כהן מאשקלון, איתמר בן גביר ממבשרת ציון, הרב בן דהן, מוטי יוגב שכל היום נמצא בפריפריה ועוזר.

וכשאתה רוצה אנשים שידאגו לחינוך, לרווחה, לכלכלה, לתחבורה ולהכל, בלי אינטרסים ובלי קומבינות- תצביע לתנועה של אנשים חזקים, ישרים, פשוטים וטובים. נתניהו צריך אותם לידו. ביבי צריך אותך בשביל לעמוד על עקרונות הליכוד.

הוא מוכשר מאד, הוא תותח, אבל הוא צריך מישהו לידו. הרי לבדו הוא לא גילה אומץ לעצור את הטירוף של ההתנתקות, הוא לא גילה אומץ להפסיק את הירי על ערי ישראל (למרות כל ההבטחות), לא גילה אומץ להוציא את המסתננים מדרום תל אביב (למרות כל ההבטחות), לא גילה אומץ להרוס בתי מחבלים (למרות כל ההבטחות), לפנות מאחזים לא חוקיים של ערבים (למרות כל ההבטחות), לקזז משכורות מחבלים (למרו תכל ההבטחות), לבנות בירושלים (למרות כל ההבטחות), להפסיק את הרוח השמאלנית שחדרה למטכ"ל וכו' וכו'.

האם יהיה לו כוח לעצור את הצעת טראמפ- להקים לאויב מדינה נוספת שתעבור לשלטון החמאס ואיראן, ותציב משגרי קטיושות קרוב לירושלים ותל אביב???

ביבי צריך אותך.

אתה תישאר ליכודניק, ותעשה בחוכמה ותמנה מנהיגים שיתנו יד לנתניהו וימליצו עליו ויהיו איתו ביחד למען כל היקר לך. גם נתניהו מבין את זה ורוצה בהצלחת איחוד מפלגות הימין  ופעל למענה. כי הוא יודע שהם שותפים. מציע לך להצביע כפול- בפתק שיעלה גם את נתניהו וגם את השותפים שלו.

ואם אתה לאיחוד מפלגות הימין, אפשר להצביע גם לימין החדש של בנט, איילת שקד ואלונה ברקת, אנשים איכותיים שכבר עשו כמה דברים טובים לעם ישראל ויקדמו אותנו לישראל חזקה.

אל תדאג. נתניהו יישאר ראש הממשלה. הליכוד יישאר חזק. אבל כדי שהוא יהיה חזק באמת, תשים משהו טב בקלפי.

הצבעה כפולה בעד נתניהו. שים טב.